Drake Bilety

Drake Bilety
Rejestracja dla Drake

Drake Tour Europe 2024 - Drake Koncerty 2024 - Drake Bilety 2024

Podczas transmisji na żywo znany na całym świecie raper Drake ogłosił trasę koncertową po Europie. Nie ogłosił jednak jeszcze dokładnych dat tej trasy. Fani z całego świata czekają z zapartym tchem, ponieważ raper nie koncertował w Wielkiej Brytanii i Europie od 2019 roku. Niedawno w mediach społecznościowych pojawiły się plotki, że nikt inny jak Travis Scott będzie towarzyszył raperowi podczas jego tegorocznej europejskiej trasy koncertowej.

Wśród europejskich melomanów narasta oczekiwanie, ponieważ krążą plotki o możliwej trasie koncertowej Drake'a w 2024 roku. Drake niedawno wydał swój najnowszy album "For All The Dogs". Uznany na całym świecie raper i autor tekstów w przeszłości zachwycał tłumy porywającymi występami na żywo i hitami z pierwszych miejsc list przebojów. Chociaż oficjalne ogłoszenie nie zostało jeszcze ogłoszone, fani Drake'a mają nadzieję, że wkrótce zobaczą go z powrotem na scenie, aby wykonać na żywo takie hity jak "Hotline Bling" i "In My Feelings". Możliwa trasa koncertowa Drake'a w 2024 roku obiecuje niezapomniane wrażenia muzyczne z jego niepowtarzalnym stylem, którego zdecydowanie nie można przegapić.

Bądź na bieżąco i zarejestruj się na Ticketbande, aby uzyskać wszystkie informacje na temat możliwej trasy koncertowej Drake'a w 2024 roku.
Po jego dwóch koncertach w słynnym "The Apollo" w Nowym Jorku, młyn plotek już huczał, teraz jest to oficjalne: Po pięcioletniej nieobecności w trasie koncertowej, w 2023 roku odbędzie się trasa koncertowa Drake'a! Niestety, nadchodząca trasa "It's All a Blur" ma na razie w harmonogramie tylko daty w Ameryce Północnej. Drake będzie wspierany przez 21 Savage, z którym niedawno wydał album "Her Loss". Nie jest jeszcze jasne, czy nadchodząca trasa Drake'a będzie kontynuowana w Europie. Dzięki "Her Loss" i "Honestly, Nevermind", które również ukazały się w 2022 roku, raper miałby wystarczająco dużo powodów, aby przedłużyć swoją trasę. Teraz Drake w końcu wydał nowy singiel na 2023 rok! "Search & Rescue" to nazwa nowego utworu, w którym raper sampluje Kim Kardashian.

Drake, którego prawdziwe nazwisko brzmi Aubrey Drake Graham, jest uważany za jednego z najbardziej wpływowych muzyków w gatunku hip hop/R'n'B. Chociaż Drake urodził się w Kanadzie, posiada również obywatelstwo amerykańskie. Drake stał się znany szerszej publiczności dzięki swojej muzyce, ale jeszcze wcześniej był znany w Ameryce jako aktor w serialu "Degrassi: The Next Generation". Drake rozpoczął karierę muzyczną w 2006 roku i od razu zyskał wsparcie takich muzycznych sław jak Kanye West, Jay-Z i Lil Wayne. Pomimo tego wsparcia, Drake pozostawał bez kontraktu płytowego aż do 2009 roku.
Wraz z wydaniem jego pierwszego singla "Best I ever had", największe światowe wytwórnie płytowe nagle rozpoczęły prawdziwą wojnę o Drake'a.

Debiutancki album Drake'a "Thank me Later" został wydany w 2010 roku. Muzycy wysokiego kalibru, tacy jak Lil Wayne, Jay-Z, Alicia Keys i Nicki Minaj współpracowali przy tym niezwykle udanym albumie, który pokrył się platyną.
Zaledwie rok później Drake wydał swój drugi album studyjny "Take Care", na którym gościnnie wystąpiła Rihanna. Album został uhonorowany tytułem Najlepszego Albumu Rapowego podczas rozdania nagród Grammy w 2012 roku.
Trzeci album Drake'a "Nothing was the same" został wydany w 2013 roku i oczywiście również odniósł ogromny sukces.
"Views", czwarty album studyjny Drake'a, został wydany w 2016 roku i osiągnął numer 1 w wielu krajach na całym świecie.

Drake ustanowił nowy rekord listy przebojów ze swoim nowym albumem "Certified Lover Boy": Drake był reprezentowany w pierwszej dziesiątce amerykańskich list przebojów singli z łącznie dziewięcioma utworami z albumu. Tylko legendy takie jak Michael Jackson, Janet Jackson i Bruce Springsteen osiągnęli to przed Drake'iem.
Drake zajmował nawet pięć pierwszych miejsc na listach przebojów z pięcioma utworami. Udało się to tylko Beatlesom w 1964 roku! Nie potrzeba więcej dowodów na to, że Drake jest już legendą.
Kiedy Drake przyjedzie na trasę koncertową w 2024 roku, z pewnością zagra kilka starszych hitów, takich jak "One Dance", "Hold on, we're going home", "Best I ever had" i "Marvins Room".

Zarejestruj się już teraz, aby kupić bilety na Drake'a i miejmy nadzieję, że Kanadyjczyk ponownie pojawi się na scenie w 2024 roku!
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

group