Geschenkgutschein Bilety

Geschenkgutschein

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
close
Brak dostępnego planu sali
Wolne miejsca

Zarezerwuj hotel z zamówieniem tutaj:

Filter zurücksetzen
Kategoria
CenaCena jednostkowakeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
{{ ticket.category }}
Blok:{{ ticket.section.name }} - Rząd {{ ticket.row }}
Blok: {{ ticket.section.name }} - Rząd {{ ticket.row }}search
Ambiente:{{ votingDetails.ambiance }}/10
Sicht:{{ votingDetails.view }}/10
Akustik:{{ votingDetails.acoustics }}/10
Ticketranking {{ sectionVotings[ticket.section.name].voting }}/10
done_allBrak opłaty za usługę
local_shippingSzybka dostawa biletów
info
Proszę wybrać ilość pokoi hotelowych. Liczba biletów zostanie automatycznie obliczona dla Ciebie.
{{ calcTicketPrice(ticket.price) }} PLN
VAT naliczony / plus opłata za usługę
Cena oryginalna Bilet : {{ ticket.face_value }}
Bilety i {{ hotel_selected.days }} Zakwaterowanie w hotelu Noclegi w hotelu
Za mało dostępnych biletów
Brak wyników
Przejrzystość cen dla naszych klientów:
 • check_circle Es handelt sich um eine Ticketsuche. Der Anbieter wird die Tickets für Sie suchen, falls nötig auf Ihren Namen personalisieren und bis Konzertbeginn zustellen. Die Zustellquote bei einer Ticketsuche liegt annährend bei 100 Prozent, das Risiko einer erfolglosen Suche liegt deutlich unter einem Prozent. Dennoch möchten wir darauf hinweisen, dass bei Nichterfüllung des Auftrages eine Dienstleistungsgebühr von {{ ticketObjectForPriceInfo.no_delivery_fee }} PLN einbehalten wird.
 • check_circle Der Anbieter Ihres Auftrages hat Ihre gewünschten Tickets als vorliegend auf unserer Webseite eingestellt. Diese werden innerhalb von 14 Tagen versendet. Sollte der Anbieter Ihrer gewünschten Tickets nicht innerhalb von 14 Tagen versenden, wird der Auftrag in eine Ticketsuche umgewandelt. Erklärungen hierfür finden Sie ausführlich in unseren AGB.
 • check_circle Originalpreis pro Ticket: {{ ticketObjectForPriceInfo.face_value }} EUR
 • check_circleDostawcy na naszej stronie internetowej oferują usługę wyszukiwania biletów lub istniejące bilety. W przypadku usługi wyszukiwania, dostawca po złożeniu zamówienia dostarczy Ci żądane bilety w określonej cenie biletu. Jeśli dostawca posiada wybrane przez Ciebie bilety, zostaną one wysłane w ciągu 14 dni. Cena biletu obejmuje pierwotną cenę biletu oraz koszt wyszukania biletu lub dopłatę do istniejących biletów.
 • check_circleCeny podane na naszej stronie internetowej są ustalane przez dostawców, Ticketbande nie ma wpływu na ceny biletów i podane ceny pierwotne. Cena biletu dostawcy obejmuje opłatę za usługę wyszukiwania i podatek VAT.
 • check_circleJeśli miejsca są zarezerwowane, nasi dostawcy są zobowiązani do zapewnienia, aby miejsca były jak najbliżej siebie. Nie zawsze jest to możliwe w przypadku większej liczby osób, ale organizatorzy dopilnują, aby pasażerowie nie zajmowali pojedynczych miejsc. Nie ma prawa do sąsiednich miejsc, jeśli liczba uczestników jest większa niż dwa.
 • check_circleCałkowita cena jest sumą ceny biletu dostawcy i naszej opłaty za usługę, która jest obliczana w następujący sposób:
  55.00 PLN dla zamówień z następujących krajów: Niemczech, Holandii, Austrii, Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Szwajcarii, Włoszech i Czechach pod warunkiem, że impreza nie odbędzie się w ciągu 7 dni 80.00 ##waluta## jeśli wydarzenie odbędzie się w ciągu najbliższych siedmiu dni ##koszty_ab## ##waluta## dla zamówień z pozostałych krajów
 • check_circleNasza opłata za usługę obejmuje koszty przetwarzania płatności, weryfikacji autentyczności, wszelkie poniesione koszty personalizacji, dostawy biletów (pocztą, osobiście w miejscu sprzedaży, pocztą elektroniczną lub za pośrednictwem aplikacji) oraz podatek VAT.

infoInformujemy, że organizator może odmówić wstępu w przypadku naruszenia jego ogólnych warunków, w szczególności w przypadku biletów personalizowanych i ich zakupu poza autoryzowanymi źródłami organizatora.
Preferowane bilety nie istnieją lub są niedostępne?
 • notifications_activeZapisz się do naszego Powiadomienie o biletach a my poinformujemy Cię, gdy tylko żądane bilety na Geschenkgutschein - diverse, Deutschland Są dostępne.
W przypadku tego wydarzenia wymienione kategorie są pokazane w rozkładzie miejsc. Jeśli tak nie jest w przypadku oferowanej kategorii, poinformuj nas o tym tutaj: Zgłoś brakujące zadanieDziękuję za pomoc.
Rodzaje biletów
Niezależnie od tego, czy jest to koncert, musical, teatr, komedia, opera, balet czy wydarzenie sportowe: Ticketbande oferuje bilety dla wszystkich fanów rozrywki na żywo. Zróżnicowana oferta obejmuje wszystkie gatunki muzyczne i formy rozrywki, od mniejszych wydarzeń z udziałem wschodzących artystów, przez koncerty absolutnych gwiazd, po mecze Bundesligi i międzynarodowe mecze hokeja na lodzie, piłki ręcznej, piłki nożnej, futbolu amerykańskiego i innych sportów. Bilety na poszczególne wydarzenia dostępne są w różnych formatach.

Bilety klasyczne

Klasyczne bilety systemowe były pierwotnie wydawane bezpośrednio przez sale koncertowe lub miejsca koncertów. Te klasyczne twarde bilety nadal stanowią absolutną większość wydanych biletów i nie można sobie wyobrazić krajobrazu koncertowego bez nich.

Bilety dla fanów

Absolutna konieczność dla wszystkich kolekcjonerów biletów: bilet fanowski w indywidualnym projekcie zespołu lub trasy koncertowej, który jest również oferowany jako bilet twardy dla niektórych artystów. Bilety te są dostępne dla większości artystów.

Bilety mobilne

Bilety mobilne są dostępne w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem aplikacji biletowej na smartfonie. Przekazywanie biletów odbywa się bezpośrednio w aplikacji.

Bilety elektroniczne (e-bilety)

Bilety elektroniczne, w skrócie e-bilety, są wysyłane pocztą elektroniczną jako plik PDF i można je wygodnie wydrukować w domu lub zaprezentować na smartfonie. Bilety można pobrać z załącznika wiadomości e-mail.

Ponadto w Ticketbande można zapewnić sobie najlepsze miejsca w ekskluzywnej przedsprzedaży. Aby nie przegapić już żadnego wydarzenia swoich ulubionych artystów lub klubów, zapisz się do newslettera, a także do powiadomień o biletach.