Geschenkgutschein Bilety

Geschenkgutschein

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
W przypadku tego wydarzenia wymienione kategorie są pokazane w rozkładzie miejsc. Jeśli tak nie jest w przypadku oferowanej kategorii, poinformuj nas o tym tutaj: Zgłoś brakujące zadanieDziękuję za pomoc.
Brak dostępnego planu sali
Wolne miejsca

Zarezerwuj hotel tutaj z biletem:

Filter zurücksetzen
KategoriaCenaCena jednostkowakeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_upIlość 
Geschenkgutschein
{{ ticket.category }}
Blok: {{ ticket.section.name }}search
Ambiente:{{ votingDetails.ambiance }}/10
Sicht:{{ votingDetails.view }}/10
Akustik:{{ votingDetails.acoustics }}/10
Ticketranking {{ sectionVotings[ticket.section.name].voting }}/10
Blok:{{ ticket.section.name }}
gradeDarmowa dostawa
done_allDarmowa dostawa
local_shippingPrzyspieszona wysyłka
info
Proszę wybrać ilość pokoi hotelowych. Liczba biletów zostanie automatycznie obliczona dla Ciebie.
{{ calcTicketPrice(ticket.price) }} PLN
VAT naliczony / bez kosztów wysyłki
Cena oryginalna Bilet : {{ ticket.face_value }}
Bilety i {{ hotel_selected.days }} Zakwaterowanie w hotelu Noclegi w hotelu
Za mało dostępnych biletów
Brak wyników
Przejrzystość cen dla naszych klientów:
 • check_circle Es handelt sich um eine Ticketsuche. Der Anbieter wird die Tickets für Sie suchen, gegebenenfalls auf Ihren Namen personalisieren und bis Konzertbeginn zustellen. Die Zustellquote bei einer Ticketsuche liegt annährend bei 100 Prozent, das Risiko einer erfolglosen Suche liegt deutlich unter einem Prozent. Dennoch möchten wir darauf hinweisen, dass bei Nichterfüllung des Auftrages eine Dienstleistungsgebühr von {{ ticketObjectForPriceInfo.no_delivery_fee }} PLN einbehalten wird.
 • check_circle Der Anbieter Ihres Auftrages hat Ihre gewünschten Tickets als vorliegend auf unserer Webseite eingestellt. Diese werden innerhalb von 14 Tagen versendet. Sollte der Anbieter Ihrer gewünschten Tickets nicht innerhalb von 14 Tagen versenden, wird der Auftrag in eine Ticketsuche umgewandelt. Erklärungen hierfür finden Sie ausführlich in unseren AGB.
 • check_circle Originalpreis pro Ticket: {{ ticketObjectForPriceInfo.face_value }} EUR
 • check_circleDostawcy na naszej stronie internetowej oferują usługę wyszukiwania biletów lub istniejące bilety. W przypadku usługi wyszukiwania, dostawca po złożeniu zamówienia dostarczy Ci żądane bilety w określonej cenie biletu. Jeśli dostawca posiada wybrane przez Ciebie bilety, zostaną one wysłane w ciągu 14 dni. Cena biletu obejmuje pierwotną cenę biletu oraz koszt wyszukania biletu lub dopłatę do istniejących biletów.
 • check_circleCeny podane na naszej stronie internetowej są ustalane przez dostawców, Ticketbande nie ma wpływu na ceny biletów i podane ceny pierwotne. Cena biletu wynosi włącznie opłata i VAT.
 • check_circleW przypadku rezerwacji miejsc nasi dostawcy są zobowiązani do upewnienia się, że wszystkie miejsca znajdują się obok siebie. Nie zawsze jest to możliwe przy wyższym numerze, ale dostawcy zapewniają, że nie otrzymasz pojedynczych miejsc. Nie ma prawa do sąsiednich miejsc, jeśli liczba jest większa niż dwa.
 • check_circleCałkowita cena wynika z ceny biletu oraz opłat za dostawę, które obliczane są w następujący sposób:
  35.00 PLN - Standard 65.00 PLN - Ubezpieczony na dostawę / odbiór w Niemczech, Holandii, Austrii, Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Szwajcarii, Włoszech i Czechach pod warunkiem, że impreza nie odbędzie się w ciągu 7 dni 65.00 ##waluta## - domyślna 100.00 PLN - Ubezpieczony jeśli wydarzenie odbędzie się w ciągu najbliższych siedmiu dni ##koszty_ab## ##waluta## do wszystkich innych krajów
 • check_circlew opłata za dostawęw zestawie: Opłaty za opakowanie, wysyłkę i dostawę lub opłaty za dostarczenie biletu osobistego na obiekt, w tym podatek VAT

infoInformujemy, że organizator może odmówić wstępu w przypadku naruszenia jego ogólnych warunków, w szczególności w przypadku biletów personalizowanych i ich zakupu poza autoryzowanymi źródłami organizatora.
Preferowane bilety nie istnieją lub są niedostępne?
 • notifications_activeZapisz się do naszego Powiadomienie o biletach a my poinformujemy Cię, gdy tylko żądane bilety na Geschenkgutschein - diverse, Deutschland Są dostępne.