Macklemore Bilety

Macklemore Bilety
Macklemore Bilety

Macklemore bilety na trasę koncertową "The Ben" 2023.

Macklemore rusza w trasę po Europie w 2023 roku! Pięć dat zaplanowano w ramach trasy "The Ben" w Niemczech. W Kolonii, Berlinie, Monachium, Offenbach i Hamburgu amerykański raper będzie gościł wiosną 2023 roku. Na nadchodzącej trasie Ben Haggerty aka Macklemore zaprezentuje również swój nowy album, który ukaże się w przyszłym roku. Dzięki utworom "Chant", który powstał we współpracy z australijskim singer-songwriterem Tones and I, oraz "Maniac", Macklemore dostarczył już przedsmak nowej płyty.

Data koncertu w Polsce:

29 kwietnia 2023 Warszawa, EXPO XXI

Daty koncertów Macklemore Niemcy 2023:

21 kwietnia 2023 Kolonia, Palladium
22 kwietnia 2023 Berlin, Verti Music Hall
24 kwietnia 2023 Monachium, Zenith
25 kwietnia 2023 Offenbach, Stadthalle
27 kwietnia 2023 Hamburg, edel-optics.de Arena

Oprócz Niemiec, Macklemore 2023 ma zaplanowane koncerty w Wielkiej Brytanii, Belgii, Francji, Holandii, Polsce, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Danii i Norwegii. Zabezpiecz swoje bilety na Macklemore już teraz na ticketbande i doświadcz talentu rapu na żywo na scenie w 2023 roku!

Wielokrotnie nagradzany Grammy amerykański raper z Seattle osiągnął swój światowy przełom w 2012 roku wraz ze swoim partnerem Ryanem Lewisem. Jego pierwszy solowy album "Gemini", wydany w 2017 roku, napędził Macklemore'a do numeru 2 na Billboard Top 200 i przeszedł na platynę. Artysta z Seattle znany jest ze swoich krytycznych społecznie tekstów. Piosenka "Same Love" z albumu "The Heist" porusza temat homoseksualizmu i małżeństw tej samej płci. Ale używanie narkotyków również odgrywa dużą rolę w jego piosenkach, ponieważ Macklemore stracił sześciu przyjaciół z powodu przedawkowania. w "gemini" raper otrzymał wsparcie od wielu znanych gości, w tym Keshy, Reignwolf i Skylar Grey. W 2023 roku fani mogą wreszcie doczekać się kolejnego nowego albumu Macklemore'a.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

group