U2 Bilety

U2 Bilety
Rejestracja dla U2

Trasa koncertowa U2 2024 / 25 - Bilety U2 2024 / 25 - Koncerty U2 2024 / 25

Spekulacje na temat możliwego albumu U2 i towarzyszącej mu trasy koncertowej w 2024 roku nabierają tempa. Według plotek, członkowie zespołu zostali już poinstruowani, aby lato 2024 roku było wolne na te plany. Ponadto członek zespołu Adam Clayton zasugerował, że U2 może wkrótce ogłosić nowy album i światową trasę koncertową.

Niedawno Bono i "The Edge" wywołali poruszenie, gdy dali koncert na stacji metra w Kijowie, która służy również jako schron przeciwbombowy. Wystąpili tam razem z ukraińskim muzykiem. Ponadto U2 stał się pierwszym zespołem, który wykonał serię koncertów w nowej "Sferze" w Las Vegas, dając swoim fanom i publiczności zupełnie nowe doświadczenie.

Zespół, którego frontman Bono znajduje się na 22 miejscu wśród 100 największych muzyków wszech czasów, sprzedał już ponad 170 milionów płyt na całym świecie i jest bez wątpienia jednym z najważniejszych zespołów w historii rocka. Fani z niecierpliwością czekają na ogłoszenie przez U2 nowej trasy koncertowej na 2023 rok.

Członkowie zespołu: wokalista Bono (Paul David Hewson),gitarzysta The Edge (David Howell Evans),basista Adam Clayton i perkusista Larry Mullen junior nie tylko grają koncerty U2, ale za każdym razem zapewniają mega show. Atrakcją ostatnich koncertów U2 w ramach trasy Joshua Tree Tour był ogromny ekran LED o wysokiej rozdzielczości, na którym bez przerwy wyświetlane były teledyski.

Zarejestruj się teraz po bilety na U2 i przeżyj najwyższej klasy show podczas U2 Tour!
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

group