U2 Bilety

U2 Bilety
U2 Bilety

Trasa koncertowa U2 2024 - Bilety U2 na 2024 rok

Spekulacje dotyczące możliwego albumu U2 i towarzyszącej mu trasy koncertowej w 2023 i 2024 roku stale rosną. Według doniesień, członkom zespołu doradzono już, aby lato 2024 roku było wolne na te wydarzenia.

Niedawno Bono i "The Edge" wywołali poruszenie, gdy dali koncert na stacji metra w Kijowie, która służy również jako schron przeciwbombowy. Wystąpili tam razem z ukraińskim muzykiem. Ponadto U2 stał się pierwszym zespołem w Las Vegas, który wykonał serię koncertów w nowej "Sferze" w Las Vegas, oferując swoim fanom i publiczności zupełnie nowe doświadczenie.

Fani U2 na całym świecie z niecierpliwością czekają na nowe koncerty U2.
Zespół, którego frontman Bono znajduje się na 22 miejscu wśród 100 największych muzyków wszech czasów, sprzedał już ponad 170 milionów płyt na całym świecie i jest bez wątpienia jednym z najważniejszych zespołów w historii rocka. Fani z niecierpliwością czekają na ogłoszenie przez U2 nowej trasy koncertowej na 2023 rok.

Członkowie zespołu: wokalista Bono (Paul David Hewson),gitarzysta The Edge (David Howell Evans),basista Adam Clayton i perkusista Larry Mullen junior nie tylko grają koncerty U2, ale za każdym razem zapewniają mega show. Atrakcją ostatnich koncertów U2 w ramach trasy Joshua Tree Tour był ogromny ekran LED o wysokiej rozdzielczości, na którym bez przerwy wyświetlane były teledyski.

Zarejestruj się teraz po bilety na U2 i przeżyj najwyższej klasy show podczas U2 Tour!
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

group