Gwarancja sprzedaży

Nasza gwarancja

Ticketbande jest stroną internetową przeznaczoną dla firm i osób prywatnych, umożliwiającą zakup biletów na imprezy masowe. Działamy na rynku już od 12 lat. Posiadamy rekomendację europejskiej organizacji zajmującej się ochroną praw konsumenta.

Gwarantujemy Państwu: 

1) Sprzedaż tylko oryginalnych biletów.

2) Dobrą jakość miejsc. - Regularnie sprawdzamy jakość miejsc oferowanych naszym klientom.  Z pośród puli dostępnych miejsc oferujemy Państwu jedynie te starannie wyselekcjonowane, których atrakcyjność została wcześniej potwierdzona opinią naszych klientów. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wybrać dla Państwa najlepszą ofertę.

3) Dostawę biletów na czas. - Dzięki współpracy ze sprawdzonymi firmami wysyłkowymi takimi jak UPS i Deutsche Post gwarantujemy Państwu pewną i szybką dostawę zakupionych biletów na podany adres, nawet w przypadku krótkoterminowego zakupu. Dzięki współpracy z biurami partnerskimi znajdującymi się w większych miastach odbiór biletów możliwy jest nawet w dniu imprezy. W przypadku niedostarczenia biletu na czas zwracamy w 100% jego wartość. 

4) Bezpieczną transakcję. – Nad bezpieczeństwem transakcji dokonywanych za pomocą kart płatniczych pełny nadzór sprawuje firma Heidelpay. Nasza firma Ticketbande nie ma możliwości wglądu w dane klienta.

5) Jakość obsługi. – W 2010 roku nasza firma wyróżniona została z pośród innych dystrybutorów działających na europejskim rynku za wysoką jakość obsługi. Jednak najlepszą rekomendacją dla naszej firmy jest 99, 8% pozytywnych opinii naszych klientów.