Billie Eilish Bilety

Billie Eilish Bilety
Billie Eilish Bilety

Billie Eilish bilety na trasę koncertową "HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR" 2025.

Billie Eilish wyrusza w trasę koncertową w 2025 roku! Wraz z ogłoszeniem jej trzeciego albumu "Hit Me Hard And Soft", pojawiła się również odpowiednia seria koncertów. W harmonogramie trasy po Europie i Wielkiej Brytanii od kwietnia do lipca 2025 roku znalazło się aż 35 dat.

Billie Eilish jest bez wątpienia jednym z największych muzyków naszych czasów. Amerykanka jest gwiazdą na całym świecie i jest uwielbiana zarówno przez fanów, jak i krytyków. Dzięki swojej pierwszej piosence "Ocean Eyes", którą Billie Eilish Pirate Baird O'Connell opublikowała na platformie muzycznej SoundCloud w wieku 14 lat, młoda Amerykanka wkrótce potem podpisała swój pierwszy kontrakt płytowy. Pierwsza EP-ka "Don't Smile at Me" została wydana w 2017 roku, co zabrało Billie Eilish w światową trasę koncertową, a także zapewniło jej występ na słynnym festiwalu Coachella. Podczas gdy jej koncerty były zawsze wyprzedane, muzyk, który urodził się w 2001 roku, pobił rekordy w różnych serwisach streamingowych. Billie Eilish została nagrodzona za swój sukces: w latach 2018-2020 piosenkarka zdobyła 45 nagród, w tym American Music Award, BRIT Award i kilka MTV Music Awards. Pod koniec 2020 roku Billie Eilish została najmłodszą artystką, która wygrała we wszystkich czterech głównych kategoriach nagród Grammy.
Pod koniec 2020 roku Billie Eilish została najmłodszą artystką w historii, która wygrała we wszystkich czterech głównych kategoriach nagród Grammy. Billie Eilish dostąpiła również zaszczytu nagrania piosenki Jamesa Bonda "No Time to Die" do filmu "James Bond 007: No Time to Die" - również jako najmłodszy wykonawca. W 2019 roku ukazał się debiutancki album "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?", który zawiera najbardziej udany utwór do tej pory, "Bad Guy". Drugi studyjny album Billie Eilish "Happier Than Ever", wydany w lipcu 2021 roku, podobnie jak poprzedni album, dotarł na szczyty list przebojów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i USA.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

group