Harry Styles Bilety
Harry Styles Bilety

Rejestracja dla Harry Styles

Harry Styles bilety na nową trasę koncertową Harry Styles Tour 2024? Czy Harry Styles ponownie wyruszy w dużą europejską trasę koncertową w 2024 roku?
Zapisz się po bilety na Harry Styles i uzyskaj wszystkie potrzebne informacje o następnej trasie Harry Styles.

Czy Harry Styles ponownie zagra koncerty w 2024 roku?
Miliony fanów Harry'ego Stylesa na całym świecie mają nadzieję, że Harry Styles powróci do Europy w 2024 roku.

Uzyskaj wszystkie informacje na temat biletów na Harry Styles i koncertów Harry Styles na ticketbande.

Heartthrob Harry Styles jest u szczytu swojej solowej kariery. Wokalista i autor tekstów po raz pierwszy zdobył sławę jako członek brytyjsko-irlandzkiego boysbandu One Direction, który powstał w 2010 roku z castingu do programu X-Factor. Mimo światowego sukcesu, zespół po pięciu latach wspólnej działalności zrobił sobie bezterminową przerwę, którą niemal wszyscy członkowie wykorzystali na karierę solową. Harry Styles już w 2017 roku dotarł na szczyt brytyjskich list przebojów ze swoim pierwszym własnym singlem "Sign Of The Times", zaskakująco rockowym numerem. Bilety na jego późniejszą światową trasę koncertową wyprzedały się błyskawicznie. Pierwszy studyjny album Harry'ego Style'a noszący jego nazwisko również nie tylko wystrzelił na pierwsze miejsce brytyjskiej listy przebojów albumowych po wydaniu w maju 2017 roku, ale także wylądował na szczycie list przebojów w Australii, Kanadzie, USA i Irlandii. Następnie, pod koniec 2019 roku, ukazała się niemal równie udana kontynuacja albumu "Fine Line", na której znalazły się trzy single "Lights Up", "Adore You" i "Watermelon Sugar". Ten ostatni jest najbardziej udaną piosenką Harry'ego Stylesa z wynikiem 8,4 mln sprzedanych egzemplarzy. Swoją muzyką, która jest mieszanką popu, soft rocka, folku i psychodelii, muzyk inspiruje już nie tylko byłych fanów One Direction. Dla jego
Na swoją trasę "Love On Tour" Harry Styles zaciągnął również King Princess, obecnie jednego z najbardziej ekscytujących nowych artystów popowych w USA.
Nie tylko ze względu na swój nietypowy styl ubierania się, Brytyjczyk jest artystą, który również lubi poruszać się wbrew głównemu nurtowi i ciągle ewoluuje. Oprócz kariery muzycznej artysta, który urodził się w Redditch w 1994 roku, zadebiutował aktorsko w dramacie wojennym "Dunkierka" w 2017 roku. W 2022 roku pojawił się w thrillerze psychologicznym "Don't Worry Darling".

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

Miejsce wydarzenia?ZespółPrzeciwnik?

group