Harry Styles Bilety
Harry Styles Bilety

Harry Styles Bilety

Harry Styles Bilety - Harry Styles Tour - Bilety na trasę koncertową Harry Styles Tour 2023 r.

Harry Styles wraca na trasę koncertową w 2023 roku.
Plotki pojawiały się już od jakiegoś czasu, teraz to już pewnie: Harry Styles przedłuża swoją trasę koncertową Love on Tour 2023.
Harry Styles pod koniec maja 2022 roku wydał swój nowy album: "Harry's House" to nazwa nowego long playera. Przedsmak zapewnił Harry swoim hitem "As It Was". Wokalista z pewnością zaprezentuje ten i inne nowe utwory na swojej nadchodzącej trasie koncertowej.

Idol Harry Styles jest u szczytu swojej solowej kariery. Piosenkarz i autor tekstów po raz pierwszy zdobył sławę jako członek brytyjsko-irlandzkiego boysbandu One Direction, który powstał w 2010 roku z castingowego show X-Factor. Mimo światowego sukcesu, po pięciu latach zespół zrobił sobie bezterminową przerwę, którą niemal wszyscy członkowie wykorzystali na karierę solową. Harry Styles już w 2017 roku dotarł na szczyt brytyjskiej listy przebojów ze swoim pierwszym własnym singlem "Sign Of The Times", zaskakująco rockowym numerem. Bilety na jego kolejne światowe tournée wyprzedały się błyskawicznie. Pierwszy studyjny album Harry'ego Style'a, który nosi jego imię, również nie tylko wystrzelił do numeru jeden na brytyjskiej liście przebojów albumowych po wydaniu w maju 2017 roku, ale także wylądował na szczycie list przebojów w Australii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Irlandii. Następnie, pod koniec 2019 roku, ukazała się niemal równie udana kontynuacja albumu "Fine Line", na którym znalazły się trzy single "Lights Up", "Adore You" i "Watermelon Sugar". Ten ostatni jest najbardziej udaną piosenką Harry'ego Stylesa z 8,4 milionami sprzedanych egzemplarzy. Swoją muzyką, która jest mieszanką popu, soft rocka, folku i psychodelii, muzyk inspiruje już nie tylko byłych fanów One Direction. Dla jego
Na swoją trasę "Love On Tour" Harry Styles zaciągnął również King Princess, obecnie jedną z najbardziej ekscytujących nowych artystek popowych w USA.
Nie tylko ze względu na swój nietypowy styl ubierania się, Brytyjczyk jest artystą, który również lubi iść pod prąd i ciągle ewoluuje. Oprócz kariery muzycznej artysta, który urodził się w Redditch w 1994 roku, zadebiutował aktorsko w dramacie wojennym "Dunkierka" w 2017 roku. W 2022 roku wystąpił w thrillerze psychologicznym "Don't Worry Darling".keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

Miejsce wydarzenia?ZespółPrzeciwnik?

group