Harry Styles Bilety
Harry Styles Bilety

Harry Styles Bilety

Harry Styles Tickets – Harry Styles Tour – na nowe terminy „Love On Tour” 2022.

Długie oczekiwanie wreszcie się skończyło, bo znane są nowe daty koncertów Harry Styles 2022! Po występie na festiwalu Coachella w kwietniu, Harry Styles wyruszy w trasę „Love On” na początku czerwca 2022 roku. Fani w tym kraju mogą spodziewać się czterech koncertów piosenkarki w Hamburgu, Monachium, Berlinie i Kolonii. Harry Styles będzie towarzyszyć w jego trasie przez różnych kolegów muzyków. W Niemczech koncertem otwierającym będzie brytyjski zespół rocka alternatywnego Wolf Alice z Londynu.

Wszystkie miasta trasy koncertowej Harry Styles „Love Tour” 2022 w Niemczech można znaleźć tutaj:

26 czerwca 2022 – Hamburg, Volksparkstadion (przedsprzedaż jeszcze się nie rozpoczęła!)
11 lipca 2022 – Monachium, Olympiahalle
16 lipca 2022 – Wiedeń, Stadthalle
20 lipca 2022 – Berlin, Mercedes-Benz Arena
22 lipca 2022 – Kolonia, Lanxess Arena

Supergwiazda wystąpi 15 lipca w o2 Arenie w Pradze.

Harry Styles jest u szczytu swojej solowej kariery. Piosenkarz i autor tekstów po raz pierwszy zyskał rozgłos jako członek brytyjsko-irlandzkiego boysbandu One Direction, który powstał w 2010 roku z programu talent show X-Factor. Pomimo światowych sukcesów, po pięciu latach spędzonych razem, zespół zrobił sobie nieokreśloną przerwę, którą prawie wszyscy członkowie kontynuowali w karierze solowej. Harry Styles osiągnął już szczyty brytyjskich list przebojów w 2017 roku ze swoim pierwszym singlem „Sign Of The Times”, zaskakująco rockowym numerem. Bilety na jego kolejną światową trasę zostały wyprzedane w mgnieniu oka. Debiutancki album studyjny Harry'ego Stylesa, który nosi jego imię, nie tylko zadebiutował na pierwszym miejscu listy UK Albums Chart, kiedy został wydany w maju 2017 roku, ale także znalazł się na szczycie list przebojów w Australii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Irlandii. Pod koniec 2019 roku ukazał się niemal równie udany kolejny album „Fine Line” z trzema singlami „Lights Up”, „Adore You” i „Watermelon Sugar”. Ta ostatnia jest najbardziej udaną piosenką Harry'ego Stylesa, sprzedając się w 8,4 miliona egzemplarzy. Swoją muzyką, będącą mieszanką popu, soft rocka, folku i psychodeli, muzyk nie inspiruje już tylko byłych fanów One Direction. Na swoją obecną trasę „Love On” Harry Styles zaprosił także King Princess, jednego z najbardziej ekscytujących nowych artystów popowych w tej chwili w USA.
Nie tylko ze względu na swój niezwykły styl ubioru, Brytyjczyk jest artystą, który również lubi poruszać się pod prąd i stale się rozwija. Oprócz kariery muzycznej artysta, który urodził się w Redditch w 1994 roku, zadebiutował jako aktor w 2017 roku w wojennym dramacie „Dunkierka”. W 2022 zagrał w thrillerze psychologicznym Nie martw się, kochanie.

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

Miejsce wydarzenia?ZespółPrzeciwnik?

group