Iron Maiden Bilety

Iron Maiden Bilety
Iron Maiden Bilety

Iron Maiden bilety na wszystkie koncerty "The Future Past" Tour 2023.

Iron Maiden ogłosili trasę "The Future Past" na 2023 rok. Heavy metalowy zespół zagra w Polsce dwa koncerty w Krakowie a w Niemczech siedem koncertów, z czego dwa odbędą się w Dortmundzie i dwa w Monachium.

Daty koncertów Iron Maiden Polska i Niemcy 2023:

13 cze 2023 Kraków, Tauron Arena
14 cze 2023 Kraków, Tauron Arena

11 cze 2023 Lipsk, QUARTERBACK Immobilien Arena
21 cze 2023 Hanower, ZAG Arena
25 lip 2023 Dortmund, Westfalenhalle
26 lip 2023 Dortmund, Westfalenhalle
29 lip 2023 Frankfurt, Festhalle
31 lip 2023 Monachium, Hala Olimpijska
01 sie 2023 Monachium, Hala Olimpijska

Oprócz Niemiec Iron Maiden zawita także do Krakowa, Amsterdamu, Antwerpii, Glasgow, Dublina, Leeds, Nottingham, Manchesteru, Birmingham i Londynu w ramach trasy "The Future Past" Tour 2023. Fani mogą spodziewać się w szczególności utworów z obecnego albumu "Senjutsu". Ale także kultowy album "Somewhere In Time" znalazł się w programie. Zdobądź bilety na Iron Maiden już teraz na ticketbande i doświadcz legendarnego zespołu metalowego na żywo na scenie w roku 2023!

Żaden inny zespół nie wywarł tak trwałego wpływu na heavy metal jak Iron Maiden. Założony w 1975 roku przez basistę Steve'a Harrisa zespół nie tylko odegrał decydującą rolę w kształtowaniu heavy metalu lat 80-tych, ale także stanowił wzór do naśladowania dla kolejnych zespołów z najróżniejszych podgatunków metalu. Wiele zespołów ze sceny ponownie wydało utwory Iron Maiden jako covery lub czasami grają całe albumy na swoich koncertach. Do tej pory brytyjski zespół, którego nazwa pochodzi od średniowiecznego narzędzia tortur, wyprodukował 17 albumów studyjnych. Pięć z nich dotarło do numeru jeden na brytyjskich listach przebojów, a kolejnych dziewięć do pierwszej dziesiątki. Ich sukces rozszerzył się także poza wyspę na inne kraje na całym świecie. Z ponad 100 milionami sprzedanych płyt, Iron Maiden jest jednym z najbardziej spójnych i komercyjnie udanych zespołów metalowych na świecie. Wraz z takimi zespołami jak Saxon, Angel Witch, Praying Mantis, Diamond Head, Tygers of Pan Tang i Dep Leppard, Iron Maiden jest klasyfikowany jako część Nowej Fali Brytyjskiego Heavy Metalu (NWoBHM).
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

group