AC/DC Bilety

AC/DC Bilety
Rejestracja dla AC/DC

Powrót legend rocka w 2024 roku? - Koncerty AC/DC w 2024 roku - wszystkie informacje o możliwych biletach na trasę AC/DC 2024.

Według australijskiej ambasady na X, AC/DC planują koncert w Dublinie latem 2024 r. Dwa dodatkowe koncerty w Monachium zostały już potwierdzone przez burmistrza Monachium.

Przełomowa wiadomość: Według Süddeutsche Zeitung, AC/DC wystąpi na Stadionie Olimpijskim w Monachium latem 2024 roku - w tym samym czasie, co otwarcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024.

Na całym świecie wierni fani AC/DC z niecierpliwością czekają na ogłoszenie nowej trasy koncertowej. Czy ostatnie wydarzenia wskazują na to, że ich długo wyczekiwane życzenie może wkrótce stać się rzeczywistością? Na to wygląda. Po raz pierwszy od 2016 roku, legendarny australijski zespół hard rockowy AC/DC ogłosił swój powrót na scenę. Pierwotnie zespół miał wystąpić w tym roku na festiwalu Power Trip w Indio. Niestety, koncert ten musiał zostać odwołany, ponieważ Ozzy Osbourne nie był w stanie wziąć w nim udziału. Niemniej jednak fani mają nadzieję, że jest to sygnał, że weterani heavy metalu wkrótce ponownie odwiedzą Niemcy i Europę. AC/DC znani są z porywających występów na żywo, które bez wątpienia byłyby wyjątkowym przeżyciem dla ich wiernych fanów. Zarejestruj się teraz, aby otrzymywać informacje o możliwej trasie koncertowej AC/DC.

Na przestrzeni lat AC/DC stworzyło wiele rockowych klasyków, takich jak "Back in Black" i "Highway to Hell", i jest synonimem porywającego scenicznego show. Chociaż dokładne daty i miejsca trasy nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, pewne jest, że nadchodząca trasa będzie niezapomnianym wydarzeniem dla miłośników rocka na całym świecie, a AC/DC po raz kolejny udowodni, że rock 'n' roll jest ponadczasowy.

Kiedy ostatni raz AC/DC było w trasie?

AC/DC ostatnio koncertowało w Niemczech i Austrii w 2015 i 2016 roku w ramach trasy "Rock or Bust".

AC/DC jest jednym z najbardziej utytułowanych zespołów od czasu jego powstania w 1973 roku. AC/DC sprzedało ponad 200 milionów albumów na całym świecie. Ich album "Back in Black" jest drugą najbardziej udaną płytą na świecie z ponad 50 milionami sprzedanych egzemplarzy. Dzięki obecnemu albumowi AC/DC "Power Up" z 2020 roku, który zapewnił sobie pierwsze miejsce na międzynarodowych listach przebojów, podobnie jak jedenastu poprzedników, AC/DC udowodnili, że po 50 latach historii zespołu nadal mają to coś.
AC/DC ogłosiło ponowne spotkanie z wokalistą Brianem Johnsonem, basistą Cliffem Williamsem i perkusistą Philem Ruddem w październiku 2020 roku.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

group