AC/DC Bilety
AC/DC Bilety

Rejestracja dla AC/DC

AC/DC Tour 2023 - Czy naprawdę będą bilety na nowe koncerty AC/DC w 2023 roku? Wszyscy fani AC/DC na świecie marzą o nowej trasie AC/DC w 2023 roku.
Nowy album AC/DC nosi tytuł "Power-UP" i został wydany 13 listopada 2020 r. Ten album AC/DC również dotarł do 1. miejsca na listach przebojów prawie na całym świecie.
AC/DC ogłosiło reunion z wokalistą Brianem Johnsonem, basistą Cliffem Williamsem i perkusistą Philem Ruddem 1 października, ma nastąpić trasa koncertowa w 2021 lub 2022 roku, choć oficjalnie trasa nie została jeszcze potwierdzona. Ale fani są pewni, że AC/DC przyjedzie!!!
AC/DC to jeden z najbardziej utytułowanych zespołów na świecie od 1973 roku. Ich album "Back in Black" jest drugim najbardziej udanym albumem na świecie z 44 milionami sprzedanych egzemplarzy.

Zarejestruj się teraz i bądź pierwszym, który dowie się, czy zbliża się nowa trasa AC/DC i czy wkrótce będziemy mogli zaoferować Ci bilety na AC/DC.
Wszystkie informacje na temat biletów AC/DC dostępne są na ticketbande.
Fani, którzy zarejestrują się teraz po bilety na AC/DC mogą być pewni, że otrzymają upragnione bilety na trasę AC/DC w 2023 roku.

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

Miejsce wydarzenia?ZespółPrzeciwnik?

group