MUSE Bilety

MUSE Bilety
MUSE Bilety

Muse w 2023 roku odbędzie trasę koncertową po Europie z trasą "Will Of The People World Tour"! W tym kraju Muse zagra koncert w Kolonii na Rheinenergiestadion w czerwcu przyszłego roku. Tego lata MUSE zatrzyma się także w Wiedniu, Szwajcarii i Holandii. Brytyjska grupa rockowa przywiezie ze sobą swój nowy album "Will Of The People", który został niedawno MUSE bilety na koncerty MUSE z trasy "Will Of The People" 2023. wydany i zawiera takie utwory jak "Won't Stand Down" i "Compliance".

Daty koncertów MUSE 2023:

03 czerwca 2023 Wiener Neustadt, Stadion Wiener Neustadt
07 czerwca 2023 Haga, Malieveld
09 czerwca 2023 Kolonia, RheinEnergieSTADION
12 lipca 2023 Berno, BernExpo Areal Openair

Tej jesieni MUSE zagra jeszcze kilka koncertów w ramach swojej "October Theatre Tour". Na październik zaplanowano osiem koncertów w intymnym i ekskluzywnym otoczeniu - w tym jeden w berlińskim Admiralspalast:

28 października 2022 Berlin, Admiralspalast.

Nagrodzony Grammy zespół wokół frontmana Matthew Bellamy'ego znacząco ukształtował gatunek new progres. Do tej pory chłopaki z MUSE wydali osiem albumów, ostatnio "Simultation Theory" z 2018 roku. Po debiutanckim "Showbiz", który MUSE wydali dopiero pięć lat po swoim powstaniu w 1994 roku, brytyjska grupa rockowa konsekwentnie lądowała na czołowych miejscach w swojej ojczyźnie. Ale MUSE osiągnęli również złoty i platynowy status za granicą dzięki swojej mieszance alternatywnego, twardego i progresywnego rocka. "Drones" dotarł do nr 1 na listach przebojów w 21 krajach. Kiedy Matthew Bellamy, Christopher Wolstenholme i Dominic Howard nie koncertują po świecie lub nie pracują nad nowym albumem studyjnym, giganci rocka regularnie pojawiają się w line-upie różnych festiwali. MUSE znani są ze swoich legendarnych występów na żywo, które za każdym razem porywają publiczność.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

group