Peter Gabriel Bilety
Peter Gabriel Bilety

Peter Gabriel Bilety

Peter Gabriel bilety na trasę koncertową "i/o" 2023 r.

Po prawie dekadzie, w 2023 roku możemy w końcu ponownie doczekać się koncertów Petera Gabriela w Europie! W Polsce zagra gwiazda w Krakowie. Tylko w Niemczech zaplanowano pięć dat w ramach trasy "i/o" - były członek Genesis będzie gościł w Berlinie, Monachium, Kolonii, Hamburgu i Frankfurcie. Harmonogram trasy obejmuje również Włochy, Danię, Nowegie, Holandię, Belgię i Szwajcarię. Peter Gabriel będzie następnie kontynuował trasę koncertową w USA. Wokalista przywiezie ze sobą swój nowy album, którego data premiery nie jest jeszcze znana. Fani mogą więc liczyć nie tylko na stare hity z jego 40-letniej kariery muzycznej - takie jak "Steam", "San Jacinto" czy "Solsbury Hill" - ale także na nowe utwory. Dołącz do nas na niesamowite koncerty.

Daty koncertów Peter Gabriel w Polsce i Niemcach 2023:

18 maja 2023 Kraków, Tauron Arena

26 maja 2023 Berlin, Waldbühne
28 maja 2023 Monachium, Königsplatz
10 czerwca 2023 Kolonia, Lanxess Arena
12 czerwca 2023 Hamburg, Barclays Arena
13 czerwca 2023 Frankfurt, Festhalle

Zabezpiecz swoje bilety na Peter Gabriel już teraz na ticketbande i doświadcz byłego frontmana Genesis na żywo na scenie w 2023 roku! Bądź tam na wyjątkowym koncercie i super atmosferze.

W 1975 roku Peter Gabriel opuścił Genesis i rozpoczął udaną karierę solową. Do tej pory 72-latek wydał jedenaście albumów studyjnych. Peter Gabriel to 22-krotny zdobywca platyny i wielokrotny laureat nagrody Grammy. W 2014 roku piosenkarz został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

Miejsce wydarzenia?ZespółPrzeciwnik?

group