Robbie Williams Bilety
Robbie Williams Bilety

Robbie Williams Bilety

Robbie Williams bilety - Robbie Williams Tour 2023

Robbie Williams to bezsprzecznie jeden z największych muzyków i konferansjerów naszych czasów. W 2023 roku fani będą mieli okazję ponownie doświadczyć wyjątkowego talentu na żywo. Wiosną 2023 roku gwiazda wyruszy w trasę po Europie w ramach swojej "XXV Tour 2023 - 25 Years Of Hits".

Robbie Williams dzierży rekord świata w Księdze Guinnessa za sprzedaż 1,6 miliona biletów na koncert w ciągu jednego dnia. Od chłopięcego zespołu nastolatków do solowej mega gwiazdy, Brytyjczyk sprzedał ponad 77 milionów płyt od czasu opuszczenia Take That, co czyni go jednym z najbardziej udanych artystów solowych na świecie. Dzięki takim hitom jak "Let Me Entertain You", "Millennium", "No Regrets", "Rock DJ", "Supreme", "Eternity" i "Feel", Brytyjczyk stał się sławnym i charyzmatycznym wykonawcą na żywo. Jego występy na scenach całego świata są legendarne i obiecują rozrywkę od pierwszej do ostatniej sekundy. Z tego właśnie powodu jego ostatnia trasa po Europie nosiła tytuł "Heavy Entertainment Show". Wszystkie koncerty zostały całkowicie wyprzedane w ciągu kilku dni.


Zabezpiecz swoje bilety na Robbiego Williamsa już teraz i doświadcz największego konferansjera sceny muzycznej na żywo!

Piosenkarz, który urodził się w Stoke-on-Trent w Anglii w 1974 roku, stał się sławny dzięki brytyjskiemu boysbandowi Take That, do którego dołączył w wieku zaledwie 16 lat. W latach 90. zespół odniósł jeden z największych sukcesów na świecie i wywołał ogromny hype, zwłaszcza wśród nastolatków. Ze względu na rosnące rozbieżności między Williamsem a jego kolegami z zespołu, Williams opuścił zespół w 1995 roku i od tego momentu kontynuował karierę solową. Jego debiutancki album "Life Thru A Lense" początkowo sprzedawał się powoli, ale singiel "Angels" odniósł ogromny sukces. Utwór sprzedał się w ponad pół milionie egzemplarzy i oderwał Williamsa od jego wizerunku byłego członka boysbandu.
Do dziś Williams sprzedał ponad dziesięć milionów płyt. Jego wydane albumy studyjne niemal niezmiennie osiągały numer jeden na brytyjskich listach przebojów i wielokrotną platynę. Ale również w krajach europejskich, takich jak Niemcy, Austria czy Szwajcaria, artysta regularnie pojawiał się w górnych szeregach list przebojów. Robbie Williams kilkakrotnie odbył trasę koncertową po Europie i grał w wyprzedanych halach. Śpiewał wyjątkowe duety z takimi gwiazdami jak Nicole Kidman czy Kylie Minogue, na przykład przebojowy utwór "Kids" . Talent Robbiego Williamsa został nagrodzony licznymi nagrodami i wyróżnieniami, w tym dziewięcioma nagrodami ECHO i 18 BRIT Awards, jako jedyny brytyjski artysta, który je otrzymał. Został również wprowadzony do UK Music Hall Of Fame jako wpływowy muzyk lat 90.
Williams wielokrotnie trafiał na nagłówki gazet pod koniec lat 90. i na początku XXI wieku. Po opuszczeniu zespołu jego imprezowe, alkoholowe i narkotykowe eskapady stały się częstsze. Przeprowadzka do Los Angeles i przyjęcie na odwyk zainicjowane z jednej strony przez przyjaciela Robbiego i piosenkarza Eltona Johna, a z drugiej przez związek z jego dziewczyną Aydą Field, z którą piosenkarz jest od 2007 roku, a od 2010 roku jest mężem, ostatecznie uratowały Robbiego Williamsa przed tym nadmiernym etapem jego życia. Williams ma z amerykańską aktorką czworo dzieci.

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

Miejsce wydarzenia?ZespółPrzeciwnik?

group