Roger Waters Bilety

Roger Waters Bilety
Roger Waters Bilety

Roger Waters bilety na wszystkie koncerty trasy "This Is Not A Drill" Tour 2023.

Roger Waters, twórczy umysł Pink Floyd, wyrusza w trasę po Europie w 2023 roku! Bilety na Rogera Watersa można zabezpieczyć już teraz.

Ku uciesze wszystkich fanów potwierdzono pięć koncertów Rogera Watersa w Niemczech - w Hamburgu, Kolonii, Berlinie, Monachium i Frankfurcie były członek Pink Floyd zrobi przystanek w maju 2023 roku. Po trasie "Us+Them" z 2018 roku, Roger Waters po raz pierwszy zagra tutaj w Niemczech.
Nadchodząca trasa Rogera Watersa zapowiada się jako kolejna podróż w czasie i można spodziewać się najlepszych utworów z czasów zespołu z Pink Floyd - nie zabraknie takich klasyków jak "The Wall", "Animals" czy "Wish you were here". Roger Waters zapowiedział jednak także nową muzykę na swoje koncerty.
79-latek zdradził niedawno, że to może być jego ostatnia trasa koncertowa. Zabezpiecz swoje bilety na Rogera Watersa i bądź tam, kiedy były członek Pink Floyd wystąpi na żywo po raz ostatni w 2023 roku!

Roger Waters Niemcy Koncerty 2023:

07 maja 2023 Hamburg, Barclays Arena
09 maja 2023 Kolonia, Lanxess Arena
17 maja 2023 Berlin, Mercedes-Benz Arena
21 maja 2023 Monachium, Olympiahalle
28 maja 2023 Frankfurt, Festhalle

Tutaj możesz nie tylko zabezpieczyć Roger Waters Niemcy bilety, ale także bilety na wszystkie inne koncerty Roger Waters w całej Europie.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

group