Sting Bilety

Sting Bilety
Sting Bilety

Sting bilety na daty trasy koncertowej "My Songs" Tour 2023.

Sting zagra koncerty w Niemczech nie tylko w 2022 roku, ale także w 2023! Taką informację ogłosił właśnie były frontman The Police. W harmonogramie przyszłorocznej trasy znalazło się także kilka dat w innych europejskich miastach oraz w Wielkiej Brytanii.

Planowane na listopad 2022 roku halowe koncerty w Hamburgu, Lipsku, Kolonii i Oberhausen zostaną przełożone na nieznany jeszcze termin z powodu choroby.

Daty koncertów Sting Germany 2023:

14 czerwca 2023 Coburg, Schlossplatz
16 czerwca 2023 Halle (Saale),Peißnitzinsel
17 czerwca 2023 Wiesbaden, Brita Arena
20 czerwca 2023 Mönchengladbach, Sparkassenpark
22 czerwca 2023 Lingen/Ems, Open-Air-Platz EmslandArena

Zdobądź bilety na Stinga już dziś i doświadcz światowej gwiazdy na żywo na scenie w 2023 roku!

Po zakończeniu działalności swojego zespołu, Sting całkowicie wymyślił siebie na nowo. Dziś piosenkarz jest jednym z najwybitniejszych solowych artystów na świecie. Sting jest autorem tekstów, piosenkarzem, aktorem i autorem. Od dziesięcioleci jest też zaangażowany w działalność Amnesty International i Live Aid, a także wraz z żoną założył Rainforest Fund, którego celem jest ochrona lasów deszczowych.
Sting wydał swój ostatni album "57th & 9th" w 2016 roku. W sumie Sting sprzedał do tej pory ponad 100 milionów płyt, co czyni go jednym z największych singer/songwriterów na świecie. Dzięki "Englishman In New York" czy "Fields Of Gold" Sting stworzył światowej sławy klasyki historii muzyki. Jego współpraca z electro trio Swedish House Mafia udowadnia, że jest on również jednym z najbardziej rozchwytywanych obecnie artystów. W "Redlight" Sting nie tylko przejmuje partię wokalną, ale także włącza mały fragment tekstu z klasyka The Police "Roxanne".
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

group