Bruce Springsteen Bilety
Bruce Springsteen Bilety

Bruce Springsteen Bilety

Bruce Springsteen Bilety na trasę koncertową Bruce Springsteen & E Street Band Live Tour 2023!

The Boss w końcu wróci do Niemiec w 2023 roku! Na trasę "The River" Bruce Springsteen powraca po sześcioletniej przerwie razem ze swoim E Street Band. Fani mogą liczyć na cztery koncerty plenerowe latem 2023 roku. Koncerty Bruce Springsteen Open Air odbędą się w Düsseldorfie, Monachium, Hockenheim i Hamburgu.
W 2020 roku piosenkarz wydał swój 20. studyjny album "Letter To You". Bruce Springsteen z pewnością zaprezentuje nowe utwory na swojej nadchodzącej trasie koncertowej. Na koncertach nie zabraknie jednak takich klasyków jak "Dancing in the Dark", "Born in the USA", "The River", "Streets of Philadelphia" czy "Darkness on the Edge of Town".

Bruce Springsteen Niemcy koncerty 2023:

21 lipca 2023 Düsseldorf, Merkur Spiel Arena
15 lipca 2023 Hamburg, Volksparkstadion
21 lipca 2023 Hockenheim, Hockenheim Ring
23 lipca 2023 Monachium, Olympiastadion

13 czerwca 2023 Zurych, Letzigrundstadion
18 lipca 2023 Wiedeń, Stadion Ernst Happel

Oprócz koncertów w tym kraju, na Ticketbande znajdziesz także bilety na Bruce Springsteen na daty w innych europejskich miastach. Zabezpiecz swoje bilety na Bruce Springsteen już teraz i doświadcz jednego z największych muzyków rockowych na żywo na scenie w 2023 roku!

W swojej ponad czterdziestoletniej karierze muzycznej Bruce Springsteen sprzedał ponad 120 milionów płyt na całym świecie. Piosenkarka, urodzona w 1949 roku w New Jersey, otrzymała już Oscara i Tony Award, a także niewiarygodną liczbę dwudziestu Grammy. Kiedy Bruce Springsteen otrzymał kontrakt płytowy we wczesnych latach 20-tych, spontanicznie złożył zespół z przyjaciół i znajomych. Grupa, znana jako "E Street Band", działa od 1974 roku, ale konstelacja członków zmieniała się stale na przestrzeni lat. W latach 70. Bruce Springsteen został nazwany przez kolegów z zespołu "The Boss", ponieważ zawsze wypłacał im gotówkę po koncercie - muzyk rockowy do dziś nosi ten tytuł.
Jeśli Bruce Springsteen był już lokalną osobowością, to dzięki swojemu trzeciemu albumowi "Born To Run" i utworom takim jak "Thunder Road" czy "Jungleland" awansował na sławną gwiazdę w Stanach. Bruce Springsteen wkroczył następnie na rockowy Olimp płytą "Born in the USA" z 1984 roku, która zawiera przebój o tym samym tytule, a także inne klasyki, takie jak "Dancing In The Dark", "Cover Me" czy "Jungeland". Przez dziesięciolecia Bruce Springsteen ugruntował swoją pozycję jako jeden z najbardziej popularnych, odnoszących sukcesy i wpływowych muzyków naszych czasów. Nawet po ponad czterdziestu latach, członek Rock and Roll Hall of Fame gra na scenach jak nikt inny i inspiruje młodych i starych swoim charyzmatycznym głosem i poetyckimi tekstami.

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

Miejsce wydarzenia?ZespółPrzeciwnik?

group