Bruce Springsteen Bilety

Bruce Springsteen Bilety
Bruce Springsteen Bilety

Bruce Springsteen bilety na Bruce Springsteen & E Street Band Live Tour 2024!

Bruce Springsteen bilety na nową trasę koncertową 2024? Czy Boss ponownie wyruszy w dużą europejską trasę koncertową w 2024 roku? Zarejestruj się po bilety na Bruce Springsteen i uzyskaj wszystkie informacje o następnej trasie.

Czy Boss ponownie zagra koncerty w 2024 roku? Miliony fanów Bruce'a Springsteena na całym świecie modlą się, aby nowa trasa koncertowa w 2024 roku stała się rzeczywistością.

Kiedy odbędzie się koncert Bruce'a Springsteena?
The Boss jest obecnie w trasie tylko w USA. Rosną jednak nadzieje, że supergwiazda zawita do Polski.

W 2020 roku piosenkarz wydał swój 20. studyjny album "Letter To You". Bruce Springsteen z pewnością zaprezentuje nowe utwory na swojej nadchodzącej trasie koncertowej. Na koncertach nie zabraknie jednak takich klasyków jak "Dancing in the Dark", "Born in the USA", "The River", "Streets of Philadelphia" czy "Darkness on the Edge of Town".

W swojej ponad czterdziestoletniej karierze muzycznej Bruce Springsteen sprzedał ponad 120 milionów płyt na całym świecie. Piosenkarka, urodzona w 1949 roku w New Jersey, otrzymała już Oscara i Tony Award, a także niewiarygodną liczbę dwudziestu Grammy. Kiedy Bruce Springsteen otrzymał kontrakt płytowy we wczesnych latach 20-tych, spontanicznie złożył zespół z przyjaciół i znajomych. Grupa, znana jako "E Street Band", działa od 1974 roku, ale konstelacja członków zmieniała się stale na przestrzeni lat. W latach 70. Bruce Springsteen został nazwany przez kolegów z zespołu "The Boss", ponieważ zawsze wypłacał im gotówkę po koncercie - muzyk rockowy do dziś nosi ten tytuł.
Jeśli Bruce Springsteen był już lokalną osobowością, to dzięki swojemu trzeciemu albumowi "Born To Run" i utworom takim jak "Thunder Road" czy "Jungleland" awansował na sławną gwiazdę w Stanach. Bruce Springsteen wkroczył następnie na rockowy Olimp płytą "Born in the USA" z 1984 roku, która zawiera przebój o tym samym tytule, a także inne klasyki, takie jak "Dancing In The Dark", "Cover Me" czy "Jungeland". Przez dziesięciolecia Bruce Springsteen ugruntował swoją pozycję jako jeden z najbardziej popularnych, odnoszących sukcesy i wpływowych muzyków naszych czasów. Nawet po ponad czterdziestu latach, członek Rock and Roll Hall of Fame gra na scenach jak nikt inny i inspiruje młodych i starych swoim charyzmatycznym głosem i poetyckimi tekstami.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

group