BTS Bangtan Boys Bilety

BTS Bangtan Boys Bilety
Rejestracja dla BTS Bangtan Boys

Zapisy na bilety na BTS.

BTS powrócili na scenę w 2022 roku ze swoim show w Las Vegas "Permission To Dance On Stage". Te cztery występy rozbudziły nadzieje ARMY na kolejne koncerty w Europie. Teraz jednak kibice muszą być bardzo silni. Przez długi czas spekulowano, kiedy to będzie, teraz nastąpiło smutne potwierdzenie: BTS właśnie ogłosili, że w najbliższym czasie rozpoczną służbę wojskową w Korei. BTS powróci na wspólną scenę dopiero w 2025 roku.

Zarejestruj się już teraz na ticketbande i otrzymuj informacje, jak tylko BTS wypuści wiadomości o możliwych datach trasy!

To oni sprawili, że K-Pop stał się popularny na całym świecie - BTS. Siedmiu chłopców, których skrócona nazwa grupy ma kilka znaczeń - Bangtan Boys, Sonyeondan Boys czy Behind The Scenes - od momentu powstania w 2010 roku podbijają nie tylko listy przebojów, ale i serca nastolatków na całym świecie. Zanim RM (Kim Nam Joon), Suga (Min Yoon-gi), Jin (Kim Seok-in), Jimin (Park Ji-min), V (Kim Taehyung), J-Hope (Jung Ho-seok) i Jungkook (Jeon Jeong-guk) połączyli siły, aby stworzyć BTS, wszyscy członkowie boy group realizowali różne kariery muzyczne lub taneczne. Dopiero dzięki castingowi "Hit It" ich wytwórni Big Hit Entertainment, Koreańczycy z Południa poznali się w latach 2010/2011. W 2013 roku BTS wydali swój debiutancki singiel "No More Dream". Z ich pierwszą EP-ką "2 Cool For Skool", boy group zdobył kilka nagród jako newcomer of the year w ich ojczyźnie. Od tego czasu chłopcy pobili jeden rekord za drugim z takimi albumami jak "Dark & Wild", "Wings" i "Love Yourself: Tear" i uplasowali się nie tylko na listach przebojów w Korei, ale także na arenie międzynarodowej. Utwory takie jak "Black Swan", "Blood Sweet & Tears", "DNA", "Save Me", "Fake Love", "Not Today" czy "Fire" mają miliony wyświetleń w różnych serwisach streamingowych.
Rok 2018 był dla BTS najbardziej udanym w historii. Są uważani za najbardziej znaną grupę K-pop, zdobyli wiele nagród i przemawiają do nastolatków na całym świecie swoją mieszanką hip-hopu, rocka i popowych ballad, w których śpiewają o indywidualności, miłości do siebie i młodzieńczych problemach. Aby móc zainspirować swoją ARMIĘ, jak nazywają siebie entuzjastyczni wyznawcy, na żywo, BTS wyruszyło w tym samym roku w prawie wyprzedaną trasę "Love Yourself", która zabrała ich również między innymi do Niemiec. W 2020 roku wydali dwa albumy studyjne "Map Of the Soul: 7" i "Be", z którymi BTS osiągnęli status multi-platyny w Korei, Japonii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, USA i Wielkiej Brytanii.


Zarejestruj się teraz na BTS i bądź jednym z pierwszych, którzy otrzymają wszystkie wiadomości o zespole KPop.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

group