BTS Bangtan Boys Bilety
BTS Bangtan Boys Bilety

Rejestracja dla BTS Bangtan Boys

BTS bilety na trasę koncertową "Map of the Soul" Tour 2022.

Z powodu trwającej pandemii Corony, wszystkie koncerty BTS w ramach światowej trasy zaplanowanej pierwotnie na 2020 rok zostały przełożone na czas nieokreślony. Tymczasem pytanie nie brzmi już tylko, kiedy BTS wyruszy w trasę, ale w jakim zakresie. W niedawno wydanym oświadczeniu, BTS ogłosili, że zrobią sobie przerwę. Planowane wydarzenia mają jednak dopiero nastąpić. Dlatego fani nie powinni tracić nadziei na koncerty w Niemczech! Zarejestruj się już teraz na ticketbande i otrzymuj informacje, gdy tylko BTS opublikują wiadomości o możliwych datach trasy.

To oni sprawili, że K-Pop stał się popularny na całym świecie - BTS. Siedmiu chłopaków, których skrócona nazwa grupy ma kilka znaczeń - Bangtan Boys, Sonyeondan Boys czy Behind The Scenes - od momentu powstania w 2010 roku podbijają nie tylko listy przebojów, ale także serca nastolatek na całym świecie. Zanim RM (Kim Nam Joon), Suga (Min Yoon-gi), Jin (Kim Seok-in), Jimin (Park Ji-min), V (Kim Taehyung), J-Hope (Jung Ho-seok) i Jungkook (Jeon Jeong-guk) połączyli siły, aby stworzyć BTS, wszyscy członkowie boys group prowadzili różne kariery muzyczne lub taneczne. Dopiero dzięki castingowi "Hit It" ich wytwórni Big Hit Entertainment, Koreańczycy z Południa spotkali się na przełomie 2010 i 2011 roku. W 2013 roku BTS wydali swój debiutancki singiel "No More Dream". Swoją pierwszą EP-ką "2 Cool For Skool", boysband zdobył kilka nagród jako debiutant roku w swoim kraju. Od tego czasu chłopcy pobili jeden rekord za drugim z albumami takimi jak "Dark & Wild", "Wings" i "Love Yourself: Tear" i nie tylko zajmowali miejsca na listach przebojów w Korei, ale także na arenie międzynarodowej. Utwory takie jak "Black Swan", "Blood Sweet & Tears", "DNA", "Save Me", "Fake Love", "Not Today" czy "Fire" mają miliony wyświetleń w różnych serwisach streamingowych.
Rok 2018 był dla BTS najbardziej udanym rokiem w historii. Są uważani za najsłynniejszą grupę K-pop, zdobyli wiele nagród i przemawiają do nastolatków na całym świecie dzięki swojej mieszance hip-hopu, rocka i popowych ballad, w których śpiewają o indywidualności, miłości do siebie i młodzieńczych problemach. Aby móc zainspirować swoją ARMIĘ, jak nazywają siebie entuzjastyczni zwolennicy, na żywo, BTS wyruszyli w wyprzedaną trasę "Love Yourself" w tym samym roku, która zabrała ich między innymi do Niemiec. W 2020 roku wydali dwa albumy studyjne, "Map Of the Soul: 7" i "Be", z którymi BTS osiągnęli multi-platynowy status w Korei, Japonii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, USA i Wielkiej Brytanii.
Niezliczone kolaboracje z muzykami o międzynarodowej sławie dowodzą, że południowokoreański boys group od dawna jest jedną z największych gwiazd. Po utworach z Nicki Minaj, Stevem Aoki, Halsey, Charli XCX, Zarą Larsson, Juice Wrld, Sią czy Edem Sheeranem, przyszła kolej na ekscytującą współpracę z Coldplay. Singiel "My Universe", który zawiera zarówno angielskie jak i koreańskie wokale, osiągnął numer 1 na amerykańskiej liście przebojów.

Zdobądźcie bilety na BTS już teraz i przeżyjcie sensację K-Popu z jej spektakularnym występem scenicznym wreszcie na żywo w Niemczech!

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

Miejsce wydarzenia?ZespółPrzeciwnik?

group