Metallica Bilety

Metallica Bilety
Metallica Bilety

Metallica M72 World Tour 2024 - Metallica koncerty i bilety 2024

Metallica powróci na trasę koncertową po Europie w 2024 roku. Zabezpiecz swój bilet na jeden z koncertów już teraz i poznaj legendy rocka na żywo!

Uwaga fani zespołu Metallica! Zespół prowadzony przez Jamesa Hetfielda powraca do Europy w 2024 roku. Metallica ogłosiła światową trasę koncertową XXL z M72 World Tour, a zespół zagra w kilku europejskich miastach. Bądź tam na żywo i kup bilet już teraz na zapierające dech w piersiach show!

W ramach nowego albumu "72 Seasons", Metallica odbędzie trasę koncertową po całym świecie w 2024 roku. Szczególną cechą trasy "M72 World Tour" jest to, że Metallica zagra podwójne koncerty w każdym mieście, które odwiedzi, z różnymi setlistami i składami supportów. Po tym, jak James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett i Robert Trujillo dali czadu na scenie w Hamburgu w tym roku, powrócą do Monachium w 2024 roku. Zespół nie bez powodu został nominowany do kilku nagród Grammy w 2024 roku, w tym w kategoriach "Najlepszy występ metalowy" i "Najlepszy występ rockowy".

Daty koncertów Metallica Polska i Niemcy 2024:

05 lip 2024 Warszawa, PGE Narodowy
07 lip 2024 Warszawa, PGE Narodowy

26 maja 2023 Hamburg, Volksparkstadion
28 maja 2023 Hamburg, Volksparkstadion
24 maja 2024 Monachium, Stadion Olimpijski
24 maja 2024 Monachium, Stadion Olimpijski

Zdobądź bilety na Metallicę już teraz i doświadcz jednego z największych zespołów wszech czasów na żywo na scenie w 2024 roku!

Ich ostatni album "Hardwired... To Self-Destruct" wystrzelił na pierwsze miejsce list przebojów na całym świecie i do dziś sprzedał się w ponad dwóch milionach egzemplarzy. Zespół wokół członków założycieli Larsa Ulricha i Jamesa Hetfielda, który zdobył już nagrodę dla najlepszego zespołu koncertowego, jest niecierpliwie oczekiwany na scenie przez swoich fanów. Swoimi ostatnimi koncertami Metallica pobiła rekordy oglądalności i po raz kolejny udowodniła, że jest tytanem thrashu.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

group