Pink Bilety
Pink Bilety

Pink Bilety

Różowe bilety na trasę koncertową "Letni karnawał" 2023 r.

Czy fani mogą doczekać się Pink Tour w 2023 roku? Szczęśliwa odpowiedź brzmi: TAK! Po fenomenalnej trasie "Beautiful Trauma World Tour" z 2019 roku, w przyszłym roku fani mogą wreszcie znów cieszyć się z koncertów Pink. Dzięki "Irrelevant" Pink dostarczyła pierwszy smak nadchodzącego albumu, który zaprezentuje na żywo w 2023 roku.

Pink, czyli P!nk, która urodziła się jako Alecia Beth Moore w Pensylwanii w 1979 roku, to bez wątpienia jedna z największych muzyczek naszych czasów. Jej uroczy pseudonim sceniczny nie ma nic wspólnego z charakterem piosenkarki. Z jednej strony Pink nie pozwala się zaszufladkować, a z drugiej lubi prowokować - nie tylko zewnętrznie, ale przede wszystkim krytycznymi społecznie tekstami w swoich piosenkach. Jej otwarty sposób bycia nie zaszkodził jej karierze, wręcz przeciwnie. Po debiutanckim albumie "Can't Take Me Home", który ukazał się w 2000 roku, każda kolejna płyta Pink lądowała w pierwszej dziesiątce list przebojów. Dzięki "I'm Not Dead", "Funhouse", "The Truth About Love", "Beautiful Trauma" i "Hurts 2B Human" popowa wokalistka dotarła nawet do czołowych pozycji w kilku krajach. Pink przez lata otrzymała trzy nagrody Grammy, niezliczoną ilość MTV Video Music Awards BRIT Awards i innych nagród.
Pink kilkakrotnie współpracowała z innymi artystami, w tym z Eminemem, Herbie Hancockiem, Keithem Urbanem, a ostatnio z Rag'n'Bone Manem przy utworze "Anywhere Away From Here", wydanym w maju 2021 roku. Również w 2021 roku muzyk wydał radiowy hit "Cover Me in Sunshine", w którym występuje również jej córka Willow Sage Hart.

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

Miejsce wydarzenia?ZespółPrzeciwnik?

group