Queen + Adam Lambert Bilety

Queen + Adam Lambert Bilety
Rejestracja dla Queen + Adam Lambert

Fani Queen i Adama Lamberta mają się na baczności! Queen i Adam Lambert ogłosili pięć nowych koncertów na 2024 rok! Te imponujące występy w mega kopułach dołączą do nadchodzącej trasy koncertowej zespołu w Ameryce Północnej w październiku i listopadzie. Trasa zakończy się dwoma koncertami w Tokyo Dome, z których jeden odbędzie się w Walentynki. Trasa po Ameryce Północnej jest już w sprzedaży i obejmuje występy w takich miastach jak Nowy Jork, Chicago i Toronto, zaplanowane na październik i listopad.

Zarezerwuj już teraz jeden z atrakcyjnych biletów na Queen + Adam Lambert na ticketbande i przeżyj wspaniały koncert brytyjskiej grupy rockowej. Czy w końcu znów wyruszą razem w trasę?

Queen + Adam Lambert to wspaniała kombinacja i równie wyjątkowe doświadczenie na żywo! Po pierwszym wspólnym występie londyńskich rockmanów z uczestnikiem amerykańskiego Idola "We Are The Champions" podczas finału tego programu w 2009 roku, szybko stało się jasne, że na tym jednorazowym występie się nie skończy. Nowa interpretacja utworów Queen zachwyciła szeroką publiczność, w tym - mimo początkowego sceptycyzmu - wielu długoletnich fanów Queen. Adam Lambert jest integralną częścią rockowego zespołu z Wielkiej Brytanii od 2012 roku. Nigdy nie był zainteresowany zastąpieniem zmarłego frontmana Freddiego Mercury'ego. Wokalista prezentuje raczej klasyki Queen "We Are The Champions", "We Will Rock You", "Bohemian Rhapsody" czy "Another One Bites The Dust" na swój własny sposób, obdarzony fantastycznym głosem i wspaniałą prezencją sceniczną. W ostatnich latach Adam Lambert wraz z zespołem Queen dał niezapomniane występy na żywo.
W 2020 r. Queen wraz z Adamem Lambertem wydali album koncertowy "Around The World", na który złożyły się nagrania z ponad 200 występów na żywo. Płyta tylko wzmogła oczekiwanie fanów na koncert Queen + Adam Lambert. W 2022 r. nadszedł wreszcie ten czas!

Lista utworów "Live Around The World":

* "Tear It Up" (May)
* "Now I'm Here" (May)
* "Another One Bites The Dust" (Deacon)
* "Fat Bottomed Girls" ft. Dallas Cowboys Cheerleaders (May)
* "Don't Stop Me Now" (Mercury)
* "I Want To Break Free" (Deacon)
* "Somebody To Love" (Mercury)
* "Love Kills" (The Ballad) (Mercury/Moroder)
* "I Was Born To Love You" (Mercury)
* "Under Pressure" (Queen/Bowie)
* "Who Wants To Live Forever" (May)
* "The Show Must Go On" (Queen)
* "Love Of My Life" (Mercury)
* "Bohemian Rhapsody" (Mercury)
* "Radio Ga Ga" (Taylor)
* "Ay-Ohs" (Mercury)
* "Hammer To Fall" (May)
* "Crazy Little Thing Called Love" (Mercury)
* "We Will Rock You" (May)
* "We Are The Champions" (Mercury)
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

group