The Cure Bilety

The Cure Bilety
The Cure Bilety

The Cure Bilety na The Cure "Euro Tour" 2022.

Koniec czekania! The Cure w końcu wracają na trasę w 2022 roku! W ramach obszernej europejskiej trasy, która obejmuje 44 koncerty w 22 krajach, zespół rockowy z frontmanem Robertem Smithem na czele zagra siedem ekskluzywnych koncertów w Niemczech - pierwszych od 2016 r. Fani mogą się jednak spodziewać nie tylko występów The Cure na żywo, ale także nowego albumu. Nie podano jeszcze nazwy 14. rekordu o długości 67 minut. Oprócz nowych utworów, The Cure na swoich koncertach zagrają również klasyki, takie jak "Boys don't cry", "Friday I'm in Love", "Just like heaven", "Pictures of you" i "Lovesong".

Daty koncertów The Cure Polska 2022:

20 października 2022 r. - Kraków, Tauron Arena
21 października 2022 r. - Łódź, Atlas Arena

Daty koncertów The Cure Niemcy 2022:

16 października 2022 r. - Hamburg, Barclays Arena
17 października 2022 r. - Lipsk, QUARTERBACK Immobilien ARENA
18 października 2022 r. - Berlin, Mercedes-Benz Arena
29 października 2022 r. Monachium, Olympiahalle
17 listopada 2022 r. - Frankfurt, Festhalle
21 listopada 2022 r. - Stuttgart, Hanns Martin Schleyer Hall
22 listopada 2022 r. - Kolonia, Lanxess Arena

Wszyscy fani The Cure mogą wreszcie doczekać się koncertów w 2022 roku. Zarezerwuj bilety na The Cure już teraz na ticketbande i zobacz zespół rockowy na żywo na scenie w 2022 roku!

Nawet po ponad 40 latach istnienia zespołu, The Cure nie wykazują oznak zmęczenia. Brytyjski zespół udowodnił to ostatnio podczas imponujących występów jako headliner latem 2019 r. Założony w 1977 r. przez kolegów z klasy - Roberta Smitha, Lola Tolhursta, Michaela Dempseya i Porla Thompsona - pod nazwą Malice, zespół zmienił następnie nazwę na Easy Cure, a po odejściu gitarzysty Thompsona na The Cure. Ich pierwszy oficjalny singiel, wydany pod szyldem wytwórni płytowej, "Killing an Arab", ukazał się w 1979 r. Dość wcześnie The Cure zmienili swój wygląd zewnętrzny - wysoko ścięte włosy, makijaż, falbaniaste koszule i czarne ubrania stały się odtąd charakterystyczne dla wizerunku zespołu. Dzięki albumom "Seventeen Seconds" z 1980 roku i "Faith", wydanym rok później, The Cure stworzyli dwa swoje największe arcydzieła. Po wydaniu w 1983 roku mrocznego, gotyckiego albumu "Pornography" Brytyjczycy próbowali swoich sił także w chwytliwych piosenkach popowych, takich jak "Let's Go to Bed", "The Walk" czy "The Lovecats". W międzyczasie The Cure wydali 13 albumów studyjnych, które oscylują między punkiem, nową falą, gotykiem i rockiem. W swojej karierze The Cure zostali uhonorowani różnymi nagrodami, takimi jak słynna Ivor Nello Award, a w 2019 r. brytyjski zespół został włączony do "Rock 'n' Roll of Fame".
Od momentu powstania Kuracji następowała ciągła zmiana jej członków. Tylko frontman Robert Smith jest z zespołem od samego początku.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

group