Coldplay Bilety
Coldplay Bilety

Coldplay Bilety

Coldplay "Music of the Spheres" World Tour 2022 - trwa rezerwacja biletów z wyprzedzeniem.

Coldplay w końcu znów grają koncert w Polsce! Latem 2022 roku. brytyjski zespół pop-rockowy wystąpi w Warszawie w ramach światowej trasy koncertowej "Music of the SPHERES". W związku z dużym zainteresowaniem, Coldplay ogłosił radosną nowinę o dodatkowych datach. Fani w Niemczech mogą się spodziewać trzech koncertów w stolicy Berlinie i w metropolii finansowej Frankfurt nad Menem w lipcu 2022 roku.

Daty koncertów Coldplay 2022 w Polsce:

08 lipca 2022 Warszawa, PGE Narodowy


Daty koncertów Coldplay 2022 w Niemczech:

02 lipca 2022 Frankfurt, Deutsche Bank Park
03 lipca 2022 Frankfurt, Deutsche Bank Park
05 lipca 2022 Frankfurt, Deutsche Bank Park
10 lipca 2022 r. Berlin, Stadion Olimpijski
12 lipca 2022 r. Berlin, Stadion Olimpijski
13 lipca 2022 r. Berlin, Stadion Olimpijski

"I call it magic" to tytuł piosenki "Magic" zespołu Coldplay z 2014 r. Trudno o bardziej trafne określenie. Mega zespół Coldplay z frontmanem Chrisem Martinem, w niezmienionym składzie od 1996 r., stał się jednym z największych zespołów pop-rockowych na świecie. Ich koncerty, na które zawsze jest komplet widzów, graniczą z magią. Każdy, kto doświadczył tego na żywo, wie, o czym mówimy. Kolorowe i radosne widowisko, które podoba się zarówno fanom, jak i zespołowi - gęsia skórka jest zaprogramowana! Zdobądź bilety na koncert Coldplay już teraz i zobacz na żywo jeden z najbardziej utytułowanych zespołów świata w 2022 roku.

Chris Martin, Jonny Buckland, Will Champion i Guy Berryman poznali się w 1996 roku w London University College i od tej pory mieli pisać historię muzyki. Przełom nastąpił w 2000 roku, kiedy to ukazał się ich debiutancki album "Parachutes". Wszystkie osiem kolejnych albumów studyjnych zespołu dotarło do pierwszego miejsca na listach przebojów w wielu krajach, a niektóre z nich pokryły się platyną. W październiku 2021 r. Coldplay wydał swój dziewiąty album studyjny "Music of the Spheres". Dzięki utworowi "Higher Power" i singlowi "My Universe", który powstał we współpracy z BTS, Coldplay dostarczył dwa hity, które przez wiele tygodni były notowane we wszystkich stacjach radiowych. Z ponad 110 milionami sprzedanych płyt na całym świecie Coldplay jest jednym z najbardziej utytułowanych zespołów XXI wieku. W serwisie streamingowym Spotify grupa Coldplay dociera do ponad sześciu milionów słuchaczy miesięcznie, a ich najbardziej udany singiel, "Something Just Like This", ma niewiarygodną liczbę 1,7 miliarda odtworzeń. W trakcie swojej kariery muzycznej brytyjski zespół otrzymał już wiele nagród, w tym siedem nagród Grammy.

Ticketbande nie sprzedaje ani nie pośredniczy w sprzedaży biletów na koncert Coldplay, ale udostępnia platformę, na której osoby trzecie oferują usługę wyszukiwania biletów na koncert Coldplay. Ticketbande nie jest sprzedawcą biletów.

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

Miejsce wydarzenia?ZespółPrzeciwnik?

group