Coldplay Bilety

Coldplay Bilety
Coldplay Bilety

Bilety Coldplay 2024 - Bilety na trasę koncertową Music of the Spheres Tour 2024

Nie przegap okazji, aby być częścią światowej trasy koncertowej Coldplay "Music of the Spheres" 2024. Popularny zespół ponownie przemierzy Europę w przyszłym roku, aby zaprezentować swoją wyjątkową muzykę na żywo. Ciesz się porywającymi utworami podczas jednego z ich koncertów i bądź częścią wyjątkowej atmosfery, którą może stworzyć tylko Coldplay. Zabezpiecz swoje bilety już dziś na Ticketbande i ciesz się na niezapomniane wydarzenie.

Coldplay kontynuuje swoją trasę koncertową "Music of the Spheres World Tour" w 2024 roku. Na ostatnim koncercie w Amsterdamie zespół z Chrisem Martinem w składzie ogłosił nowe daty na 2024 rok. Oprócz Niemiec w harmonogramie trasy znalazły się Grecja, Rumunia, Węgry, Francja, Włochy, Finlandia, Austria i Irlandia.

Podczas ostatniego koncertu w Amsterdamie Coldplay ogłosił nowe daty na 2024 rok. Oprócz Niemiec, zespół wystąpi w Grecji, Rumunii, na Węgrzech, we Francji, Włoszech, Finlandii, Austrii i Irlandii. Tej zimy Coldplay pojawi się na scenie w Australii i Azji.


Daty koncertów Coldplay Europe 2024:

20 lipca 2024 Düsseldorf, Merkur Spielarena
21 lipca 2024 Düsseldorf, Merkur Spielarena
15 sierpnia 2024 Monachium, Stadion Olimpijski
17 sierpnia 2024 Monachium, Stadion Olimpijski
21 sierpnia 2024 Wiedeń, stadion Ernst-Happel-Stadion
22 sierpnia 2024 Wiedeń, stadion Ernst Happel-Stadion

08 czerwca 2024 Ateny, Stadion Olimpijski
12 czerwca 2024 Bukareszt, Arena Nationala
16 czerwca 2024 Budapeszt, Puschs Arena
22 czerwca 2024 Lyon, stadion Groupama
23 czerwca 2024 Lyon, stadion Groupama
12 lipca 2024 Rzym, Stadio Olimpico
13 lipca 2024 Rzym, Stadio Olimpico
28 lipca 2024 Helsinki, Stadion Olimpijski
29 sierpnia 2024 Dublin, Croke Park
30 sierpnia 2024 Dublin, Croke Park


Zdobądź bilety na Coldplay 2024 już teraz na ticketbande.

"Nazywam to magią. Trudno o bardziej trafne określenie. Mega-zespół Coldplay wokół frontmana Chrisa Martina, w niezmienionym składzie od 1996 roku, stał się jednym z największych zespołów pop-rockowych na świecie. Ich koncerty, które zawsze są wyprzedane, graniczą z magią. Każdy, kto doświadczył ich na żywo, wie o czym mowa. Kolorowe i radosne show, które podoba się zarówno fanom, jak i zespołowi - gęsia skórka jest zaprogramowana! Zdobądź bilety na Coldplay już teraz i doświadcz jednego z najbardziej utytułowanych zespołów na świecie na żywo w 2024 roku.

Chris Martin, Jonny Buckland, Will Champion i Guy Berryman poznali się w 1996 roku w London University College i od tego momentu mieli pisać historię muzyki. Ich wielki przełom nastąpił w 2000 roku wraz z debiutanckim albumem "Parachutes". Wszystkie z ich ośmiu kolejnych albumów studyjnych osiągnęły pierwsze miejsca na listach przebojów w wielu krajach, a niektóre z nich pokryły się multiplatyną. W październiku 2021 roku Coldplay wydał swój dziewiąty album studyjny "Music of the Spheres". Dzięki utworowi "Higher Power" i singlowi "My Universe", który powstał we współpracy z BTS, Coldplay dostarczył dwa hity, które przez wiele tygodni były notowane we wszystkich stacjach radiowych. Z łączną liczbą ponad 110 milionów sprzedanych płyt na całym świecie, Coldplay jest jednym z najbardziej utytułowanych zespołów XXI wieku. W serwisie streamingowym Spotify, Coldplay dociera do ponad sześciu milionów słuchaczy miesięcznie, a ich najbardziej udany singiel do tej pory, "Something Just Like This", ma niesamowitą liczbę 1,7 miliarda streamów. Podczas swojej muzycznej kariery brytyjski zespół otrzymał już wiele nagród, w tym siedem nagród Grammy.

Ticketbande nie sprzedaje ani nie pośredniczy w sprzedaży biletów Coldplay, ale zapewnia platformę, na której strony trzecie oferują usługę wyszukiwania biletów Coldplay. Ticketbande nie jest sprzedawcą biletów.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

group