PLN 
x
Waluta

  • EUR
  • GBP
  • USD
  • AUD
  • CHF
  • CZK
  • SEK
  • PLN
  • RUB
Polski 
x
Język

  • Deutsch
  • Nederlands
  • English
  • Français
  • Italiano
  • Polski
  • Pусский
Twój portal wyszukiwania biletów
Nie pokazuj więcej tej wiadomości. [x] Cookie powiadomienia:
Ta strona korzysta z plików cookie. (»dalsze informacje). Korzystjąc z tej strony wyrażasz zgodę na dopuszczenie plików cookie.
  • Pobierz teraz Ticketbande na smartfona!

    system operacyjny


    qr qr
Ticketbande na Facebooku
  • Roland Kaiser - Kaisermania
  • BTS Bangtan Boys
  • Die Toten Hosen
  • Andreas Gabalier
  • Twenty One Pilots
  • Herbert Grönemeyer
  • Die Helene Fischer Show - TV Aufzeichnung
  • Shawn Mendes
  • Fussball Bundesliga
  • Helene Fischer
  • Udo Lindenberg
  • Nena
 
Gwarancja
  • Gwarantujemy szybki i płynny przebieg
  • Niezawodność
  • Dostawa na czas
  • Gwarancja autentyczności
Patent rankingowy biletów
Gwarancja sprzedaży
  • Nasz patent rankingowy biletów będzie wspierał Cię w wyszukiwaniu najlepszych miejsc.

  • Bez systemu oceniania biletów
  • Akustyka i widoczność sceny.
  • Analiza hal i sektorów
Najpopularniejsze wydarzenia
  • Fussball 2. Bundesliga

    Fussball 2. Bundesliga Bilety

    SV Darmstadt 98 - MSV Duisburg – Fri 24 Aug 2018
    VfL Bochum - SV Sandhausen – Fri 24 Aug 2018

  • U2

    U2 Bilety

    Berlin – Fri 31 Aug 2018 – od 785.00 PLN
    Berlin – Sat 1 Sep 2018 – od 798.00 PLN

  • Mark Forster

    Mark Forster Bilety

    Berlin – Thu 28 Mar 2019 – od 309.00 PLN
    Hamburg – Fri 29 Mar 2019 – od 393.00 PLN

  • Ehrlich Brothers

    Ehrlich Brothers Bilety

    Frankfurt nad Menem – Thu 27 Dec 2018 – od 251.00 PLN
    Frankfurt nad Menem – Fri 28 Dec 2018 – od 251.00 PLN

  • Sascha Grammel

    Sascha Grammel Bilety

    Mainz – Mon 20 Aug 2018
    Alsfeld – Tue 21 Aug 2018

  • Annenmaykantereit

    Annenmaykantereit Bilety

    Mannheim – Thu 31 Jan 2019 – od 442.00 PLN
    Ludwigsburg – Fri 1 Feb 2019 – od 442.00 PLN

  • Die Fantastischen Vier

    Die Fantastischen Vier Bilety

    Bochum – Tue 21 Aug 2018
    Würzburg – Wed 19 Dec 2018 – od 424.00 PLN

  • Elton John

    Elton John Bilety

    Wiedeń – Wed 1 May 2019 – od 545.00 PLN
    Wiedeń – Thu 2 May 2019 – od 647.00 PLN

Ticketbande na Facebooku