PLN 
x
Waluta

  • EUR
  • GBP
  • USD
  • AUD
  • CHF
  • CZK
  • SEK
  • PLN
  • RUB
Polski 
x
Język

  • Deutsch
  • Nederlands
  • English
  • Français
  • Italiano
  • Polski
  • Pусский
Twój portal wyszukiwania biletów
Nie pokazuj więcej tej wiadomości. [x] Cookie powiadomienia:
Ta strona korzysta z plików cookie. (»dalsze informacje). Korzystjąc z tej strony wyrażasz zgodę na dopuszczenie plików cookie.
  • Pobierz teraz Ticketbande na smartfona!

    system operacyjny


    qr qr
Ticketbande na Facebooku
  • BTS Bangtan Boys
  • Die Toten Hosen
  • Eminem
  • Seeed
  • Jeff Lynne's ELO
  • Ed Sheeran
  • Andreas Gabalier
  • Herbert Grönemeyer
  • Shawn Mendes
  • Helene Fischer
  • Annenmaykantereit
  • Udo Lindenberg
 
Gwarancja
  • Gwarantujemy szybki i płynny przebieg
  • Niezawodność
  • Dostawa na czas
  • Gwarancja autentyczności
Patent rankingowy biletów
Gwarancja sprzedaży
  • Nasz patent rankingowy biletów będzie wspierał Cię w wyszukiwaniu najlepszych miejsc.

  • Bez systemu oceniania biletów
  • Akustyka i widoczność sceny.
  • Analiza hal i sektorów
Najpopularniejsze wydarzenia
  • Ski Biathlon

    Ski Biathlon Bilety

    Biathlon Weltcup – Thu 10 Jan 2019
    Biathlon Weltcup – Thu 10 Jan 2019

  • U2

    U2 Bilety

    New York, NY – Tue 26 Jun 2018
    Berlin – Fri 31 Aug 2018 – od 785.00 PLN

  • Depeche Mode

    Depeche Mode Bilety

    Berlin – Mon 23 Jul 2018 – od 1283.00 PLN
    Berlin – Wed 25 Jul 2018 – od 1181.00 PLN

  • Ehrlich Brothers

    Ehrlich Brothers Bilety

    Stuttgart – Fri 6 Jul 2018 – od 220.00 PLN
    Stuttgart – Mon 9 Jul 2018 – od 220.00 PLN

  • Slayer

    Slayer Bilety

    Dortmund – Wed 14 Nov 2018 – od 398.00 PLN
    Zurych – Wed 21 Nov 2018 – od 687.00 PLN

  • Post Malone

    Post Malone Bilety

    Kolonia – Sun 12 Aug 2018 – od 620.00 PLN

  • Rolling Stones

    Rolling Stones Bilety

    Berlin – Fri 22 Jun 2018 – od 442.00 PLN
    Marsylia – Tue 26 Jun 2018

  • Sascha Grammel

    Sascha Grammel Bilety

    Monachium – Mon 25 Jun 2018 – od 206.00 PLN
    Monachium – Tue 26 Jun 2018 – od 206.00 PLN

Ticketbande na Facebooku