PLN 
x
Waluta

  • EUR
  • GBP
  • USD
  • AUD
  • CHF
  • CZK
  • SEK
  • PLN
  • RUB
Polski 
x
Język

  • Deutsch
  • Nederlands
  • English
  • Français
  • Italiano
  • Polski
  • Pусский
Twój portal wyszukiwania biletów
Nie pokazuj więcej tej wiadomości. [x] Cookie powiadomienia:
Ta strona korzysta z plików cookie. (»dalsze informacje). Korzystjąc z tej strony wyrażasz zgodę na dopuszczenie plików cookie.
  • Pobierz teraz Ticketbande na smartfona!

    system operacyjny


    qr qr
Ticketbande na Facebooku
  • BTS Bangtan Boys
  • Die Toten Hosen
  • Capital Bra
  • Billie Eilish
  • Fussball Bundesliga
  • Foo Fighters
  • Sunrise Avenue
  • Die Ärzte
  • Udo Lindenberg
  • Daddy Yankee
  • Tennis French Open vill. Roland Garros
  • Genesis
 
Gwarancja
  • Gwarantujemy szybki i płynny przebieg
  • Niezawodność
  • Dostawa na czas
  • Gwarancja autentyczności
Patent rankingowy biletów
Gwarancja sprzedaży
  • Nasz patent rankingowy biletów będzie wspierał Cię w wyszukiwaniu najlepszych miejsc.

  • Bez systemu oceniania biletów
  • Akustyka i widoczność sceny.
  • Analiza hal i sektorów
Najpopularniejsze wydarzenia
  • Jeff Lynne's ELO

    Jeff Lynne's ELO Bilety

    Hamburg – Sat 26 Sep 2020 – od 520.00 PLN
    Berlin – Sun 27 Sep 2020 – od 596.00 PLN

  • Sarah Connor

    Sarah Connor Bilety

    Bad Segeberg – Sat 16 May 2020 – od 948.00 PLN
    Bad Segeberg – Sun 17 May 2020 – od 335.00 PLN

  • Andrea Berg

    Andrea Berg Bilety

    Aspach – Fri 17 Jul 2020 – od 282.00 PLN
    Aspach – Sat 18 Jul 2020 – od 377.00 PLN

  • Johannes Oerding

    Johannes Oerding Bilety

    Erfurt – Sat 18 Apr 2020 – od 287.00 PLN
    Kassel – Sun 19 Apr 2020 – od 358.00 PLN

  • Sascha Grammel

    Sascha Grammel Bilety

    Monachium – Mon 11 May 2020 – od 249.00 PLN
    Monachium – Tue 12 May 2020 – od 249.00 PLN

  • Guns N' Roses

    Guns N' Roses Bilety

    Monachium – Tue 26 May 2020 – od 572.00 PLN
    Hamburg – Tue 2 Jun 2020 – od 596.00 PLN

  • Peter Maffay

    Peter Maffay Bilety

    Drezno – Sun 7 Jun 2020 – od 425.00 PLN
    Erfurt – Wed 22 Jul 2020 – od 425.00 PLN

  • Paul McCartney

    Paul McCartney Bilety

    Lille – Sat 23 May 2020 – od 2851.00 PLN
    Paryż – Tue 26 May 2020 – od 2851.00 PLN

Ticketbande na Facebooku