Adele Bilety
Adele Bilety

Rejestracja dla Adele

Czy Adele znów będzie koncertować w 2023 roku i czy wszyscy fani Adele będą mogli kupić bilety Adele na trasę koncertową 2023 ponownie w 2023 roku? Miliony fanów Adele na całym świecie modlą się, aby nowa trasa Adele Tour w 2023 roku stała się rzeczywistością.

Adele wyda swoją nową piosenkę „Easy On Me” 15 października 2021 r.
To daje fanom Adele na całym świecie nadzieję, że wkrótce pojawi się nowy album i nowa trasa koncertowa Adele.

Byłaby to idealna rekompensata za prawie dwa lata braku muzyki na żywo: nowy album Adele i nowa trasa Adele.
Adele pracuje nad nowym albumem, który powinien ukazać się we wrześniu, ale wydanie zostało przełożone. Zrobione, kiedy to się skończy, mówią! Czy możemy się spodziewać nowej trasy koncertowej Adele wkrótce, może w 2022 lub 2023 roku? Możesz uzyskać wszystkie informacje na temat biletów Adele i koncertów Adele z Ticketbande.

Adele – absolutnie wyjątkowy talent XXI wieku! Humorystyczny, przyziemny wokalista o wyjątkowym głosie, który wypełnia całe sale. Wielu mega gwiazdom udaje się doprowadzić stadiony i hale do wrzenia na całym świecie, ale tylko Adele udaje się uciszyć największe areny na świecie. Ich muzyka porusza się od pierwszej sekundy i w oszałamiający sposób łączy melancholijne chwile gęsiej skórki z radosnymi akcentami muzyki pop. Koncert Adele to nie tylko doświadczenie wspaniałej muzyki wokalistki na żywo, ale także wgląd w jej życie. Pomiędzy piosenkami lubi opowiadać swoim widzom prywatne historie – każdy fan naprawdę dostaje tutaj swoje pieniądze.
Adele wydała swój pierwszy album „19” w 2008 roku. W Anglii pierwszy album uderzył jak bomba, w Niemczech album Adele nie był jeszcze bombą, która uderzyła.
Drugi album Adele „21”, który Adele wydała w 2011 roku, uczynił Adele supergwiazdą! Do tej pory sprzedał się w ponad 5 milionach egzemplarzy w Anglii, co czyni go najlepiej sprzedającym się albumem XXI wieku.
Jedenastoma piosenkami Adele oczarowała cały świat.
W 2012 roku Adele otrzymała wielki zaszczyt śpiewania piosenki Bonda. „Skyfall” był hitem, zdobywając nawet Oscara, Złoty Glob i Grammy za najlepszą piosenkę fabularną.
W 2012 roku Adele zasmuciła swoich fanów i cały świat, gdy ogłosiła, że ​​chce na chwilę poświęcić się życiu prywatnemu.
W 2015 roku Adele wydała długo oczekiwany trzeci album „25”. Pierwszy singiel „Hello” odniósł ogromny sukces w ponad 20 krajach.
Jedenaście piosenek z albumu Adele oczarowało cały świat i tylko wzmocniło status Adele jako światowej gwiazdy.
Adele była na trasie w Niemczech po raz ostatni w 2016 roku. Czy w 2022 roku ponownie zaszczyci Niemcy swoją obecnością?

Możesz dowiedzieć się z Ticketbande, czy sympatyczna, wyjątkowa piosenkarka Adele będzie w trasie w 2022 roku. Zarejestruj się i nie przegap żadnych informacji o zbliżającej się trasie Adele Tour 2022.

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

Miejsce wydarzenia?ZespółPrzeciwnik?

group