Depeche Mode Bilety
Depeche Mode Bilety

Rejestracja dla Depeche Mode

Biltey Depeche Mode - Czy w 2022 roku Depeche Mode w końcu znów zacznie koncertować?
Czy możemy spodziewać się nowego albumu Depeche Mode i nowej trasy Depeche Mode w 2022 roku?
Marzeniem wszystkich fanów byłoby, gdyby Depeche Mode ponownie zagrali koncerty w 2022 roku. Bilety na Depeche Mode będą wtedy dostępne na ticketbande.

Depeche Mode, mega zespół skupiony wokół frontmana Dave'a Gahana, jest nieporównywalny na żywo na scenie. Fani Depeche Mode z niecierpliwością czekają na zapowiedź nowej trasy Depeche Mode Tour 2022.
Po wydaniu przez Martina Gore'a solowej epki i pełnego remiksów albumu 'The Third Chimpanzee', nic już nie stoi na przeszkodzie, aby w 2022 roku wydać nowy album Depeche Mode i ruszyć w trasę koncertową.

Ich ostatni album "Spirit" wystrzelił z 0 na 1 miejsce list przebojów, a bilety na trasę Depeche Mode "Global Spirit Tour" wyprzedały się w ciągu kilku minut. Wielu fanów, którzy w przedsprzedaży mieli puste ręce, dzięki ticketbande mogło uczestniczyć w fantastycznych koncertach.
Trasa "Global Spirit Tour" składała się w sumie ze 130 koncertów, a finał trasy Depeche Mode świętowano w Berlinie. Zapis dwóch wspaniałych berlińskich koncertów Depeche Mode został wydany na DVD "Spirits in the forest".
Depeche Mode jest uważany za najpopularniejszy zespół elektroniczny wszech czasów i jeden z pionierów synth popu.
Depeche Mode wydali teraz płytę "Ultra - The 12" Singles", która również, co nie jest zaskoczeniem, dobrze radziła sobie na niemieckich listach przebojów albumów. Depeche Mode również osiągnęli z nim numer 5 na listach przebojów.
Zarejestruj się już teraz, aby zdobyć bilety na Depeche Mode. W ten sposób możesz być pewien najnowszych informacji i mieć priorytetowy dostęp do biletów Depeche Mode na nową trasę w 2022 roku.

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

Miejsce wydarzenia?ZespółPrzeciwnik?

group