Depeche Mode Bilety
Depeche Mode Bilety

Depeche Mode Bilety

Depeche Mode Koncerty - Depeche Mode Bilety na trasę "Memento Mori" Tour 2023.

Memento Mori Tour 2023 - Depeche Mode - W 2023 roku Depeche Mode przybędzie na światową trasę koncertową!

W ramach swojej nadchodzącej trasy "Memento Mori" World Tour, Depeche Mode będzie podróżować po całym świecie w 2023 roku. W Polsce zaplanowane są dwa koncerty. Brytyjska kapela od marca zaprezentuje na żywo nowe utwory z "Memento Mori".
Tegoroczne koncerty będą pierwszymi, które Depeche Mode zagra bez kolegi z zespołu, Andrew Fletchera, który zmarł niespodziewanie w maju 2022 roku.
Zabezpiecz swoje bilety na Depeche Mode już teraz na ticketbande i w końcu doświadcz tych wyjątkowych artystów na żywo na scenie w 2023 roku!

Ich album 'Spirit' wystrzelił od 0 do #1 na listach przebojów, a bilety na trasę Depeche Mode 'Global Spirit Tour' zostały wyprzedane w ciągu kilku minut. Wielu fanów, którzy odeszli z pustymi rękami w przedsprzedaży, nadal mogło uczestniczyć w fantastycznych koncertach dzięki Ticketbande.
Trasa "Global Spirit Tour" składała się w sumie ze 130 koncertów, a finał trasy Depeche Mode świętowało w Berlinie. Zapis dwóch wspaniałych berlińskich koncertów Depeche Mode został wydany na płycie DVD "Spirits in the forest".
Depeche Mode jest uważany za najpopularniejszy zespół elektroniczny wszech czasów i jeden z pionierów synth popu.

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

Miejsce wydarzenia?ZespółPrzeciwnik?

group