Rolling Stones Bilety
Rolling Stones Bilety

Rolling Stones Bilety

Rolling Stones bilety na trasę koncertową "Sixty Tour" 2022.

Czy Rolling Stonesi wrócą na trasę w 2022 roku? Odpowiedź brzmi: TAK!
Latem 2022 roku Rolling Stonesi ponownie wyruszą w trasę koncertową w ramach obchodów 60. rocznicy powstania zespołu. W tym kraju czekają na nas dwa koncerty - w Monachium i Gelsenkirchen.

Daty koncertów zespołu Rolling Stones w 2022 roku:

05 czerwca 2022 r. Monachium, Olympiastadion
27 lipca 2022 r. Gelsenkirchen, Veltins Arena

17 czerwca 2022 r. Berno, Stadion Wankdorf
15 lipca 2022 Wiedeń, Stadion Ernsta Happela

Zdobądź bilety na Rolling Stones już teraz na ticketbande i zobacz legendę rocka na żywo na scenie w 2022 roku!

Najbardziej legendarny zespół na świecie Rolling Stones znany jest ze spektakularnych występów na żywo i nawet po ponad sześciu dekadach historii zespołu, Ü70 naprawdę nikogo tu nie obchodzi. Jako uosobienie rock'n'rolla Mick Jagger, Keith Richards i Ronnie Wood chcą sprawdzić, "jak długo można to robić". The Rolling Stones regularnie biją rekordy popularności podczas swoich światowych tras koncertowych. Pierwsza z nich odbyła się w 1981 r., kiedy to dwa miliony turystów świętowało razem ze Stonesami największą i najbardziej udaną trasę koncertową w branży muzycznej. Mick Jagger, Keith Richards, Ron Wood i Charlie Watts sami pobili ten rekord w 1994 r. podczas trasy Voodoo Lounge Tour. W 2022 r. możemy spodziewać się jubileuszowej trasy!

Pod koniec 1961 r. Keith Richards przypadkowo spotkał swojego dawnego przyjaciela ze szkoły, Micka Jaggera, na stacji Dartford, około trzydziestu kilometrów od Londynu. Szybko okazało się, że obaj chłopcy mają takie same upodobania muzyczne. Jagger zaprosił Richardsa do swojej sali prób. Niedługo później Jagger i Richard, wraz z gitarzystą Brianem Jonesem i basistą Dickiem Taylorem, założyli nowy zespół, który powiększył się o Tony'ego Chapmana na perkusji i Iana Stewarta na instrumentach klawiszowych. W 1962 r. bezimienny jeszcze zespół zagrał swój pierwszy koncert. Kiedy Brian Jones chciał zamieścić ogłoszenie o występie, spontanicznie zdecydował się przez telefon na nazwę zespołu Rollin' Stones - nawiązanie do utworu "Rollin' Stone" Muddy'ego Watersa.
Mając w kieszeni kontrakt płytowy, Rolling Stonesi stali się w latach 60. zespołem anty-Beatlesowskim. The Rolling Stones zapoczątkowali nową erę muzyczną, nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim brzmieniem. W 1965 r. brytyjski zespół rockowy wydał swój pierwszy własny singiel "The Last Time", choć wcześniej zawsze grał covery. Utwór dotarł na szczyt listy przebojów i natychmiast został przebity przez drugi singiel "Satisfaction", który stał się hitem numer jeden na całym świecie. Od tej pory o Rolling Stonesach było głośno: wyprzedanym trasom koncertowym na całym świecie towarzyszyły albumy, które osiągnęły status złotych i platynowych płyt. Jednak z czasem coraz bardziej widoczna stawała się ciemniejsza strona sukcesu. Wewnętrzne konflikty między członkami zespołu, problemy osobiste i partykularne interesy definiowały Rolling Stonesów w latach 70. i 80. Dopiero w połowie lat 90. zespół znalazł rozwiązanie, które zadowoliło wszystkich członków: co pięć lat Rolling Stonesi wyruszają w trasę koncertową, w miarę możliwości z nowym albumem w bagażu. Stonesi udowodnili, że ta koncepcja działa, ostatnio podczas trasy "No Filter" w 2017 r. Czy Rolling Stonesi pozostaną wierni swojemu rytmowi? Wtedy będziemy mogli nie tylko oczekiwać nowej światowej trasy koncertowej w 2022 r., ale być może także następcy "Blue & Lonesome" z 2016 r.

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

Miejsce wydarzenia?ZespółPrzeciwnik?

group