P!nk Bilety

P!nk Bilety
P!nk Bilety

P!nk Bilety na nową trasę koncertową P!nk Tour 2024? Czy P!nk ponownie wyruszy w dużą europejską trasę koncertową w 2024 roku?
Zapisz się po bilety P!nk i uzyskaj wszystkie potrzebne informacje o następnej trasie koncertowej P!nk.

Czy P!nk zagra ponownie koncerty w 2024 roku?
Miliony fanów P!nk na całym świecie mają nadzieję, że P!nk powróci do Europy w 2024 roku.

Uzyskaj wszystkie informacje na temat biletów na P!nk i koncertów P!nk na ticketbande.

Pink, czyli P!nk, która urodziła się jako Alecia Beth Moore w Pensylwanii w 1979 roku, bez wątpienia uważana jest za jedną z największych muzyków naszych czasów. Jej uroczy pseudonim sceniczny nie ma nic wspólnego z charakterem piosenkarki. Z jednej strony Pink nie pozwala się zaszufladkować, a z drugiej lubi prowokować - nie tylko zewnętrznie, ale przede wszystkim krytycznymi społecznie tekstami w swoich piosenkach. Jej otwarty sposób bycia nie zaszkodził jej karierze, wręcz przeciwnie. Po debiutanckim albumie "Can't Take Me Home", który ukazał się w 2000 roku, każda kolejna płyta Pink lądowała w pierwszej dziesiątce list przebojów. Dzięki "I'm Not Dead", "Funhouse", "The Truth About Love", "Beautiful Trauma" i "Hurts 2B Human" popowa wokalistka dotarła nawet do czołowych pozycji w kilku krajach. Pink przez lata otrzymała trzy nagrody Grammy, niezliczoną ilość MTV Video Music Awards BRIT Awards i innych nagród.
Pink kilkakrotnie współpracowała z innymi artystami, w tym z Eminemem, Herbie Hancockiem, Keithem Urbanem, a ostatnio z Rag'n'Bone Manem przy utworze "Anywhere Away From Here", wydanym w maju 2021 roku. Również w 2021 roku muzyk wydał radiowy hit "Cover Me in Sunshine", w którym występuje również jej córka Willow Sage Hart.

Wybierz swoje bilety już teraz i doświadcz Pink na żywo: Proste i przejrzyste!
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Wszystkie{{ group }}
{{ rounds.name }}

group